afro.minerva

Jaký jste měli nejdivočejší sen za poslední dobu?

Jaký jste měli nejdivočejší sen za poslední dobu? Mě se jednou zdálo, že okolo mě běželi Terenz Hill a Bud Spenzer (nejsem si jistá správným pravopisem) v oranžovo-žlutých námořnických oblečcích. Řekli čau a běželi dál.....:-DDD A co vy?

Co by na to asi řekli vykladači snů??????

Nejlepší odpověď
anonym

Ve volbách vyhrál Paroubek,začalo druhé znárod
ňování a po čase nás obsadili Číňani.

Další odpovědi
vodra

usekával jsem v nějaký divný válce lidský hlavy,pak mě zahnal do kouta dvoumetrovej škorpion kterýmu z těla vyrůstal do pasu člověk a chtěl mě bodnout,já věděl,v tom snu,že je to sen a myslel jsem,že mě nebodne,…bodnul.

panenka

můj nejdivočejší sen byl takový že mě po ulici honili vietnamci se štanglou salámu v ruce

Peťa=D

Zloděj nám vykradl byt a pak pozabíjel rodinu-nebo aspon nejak to tak bylo…nechtela bych to zažít:-D

cinda

Mě se zdálo,že jsem si to pěkně rozdal se sousedkou

anetadela1

AAAA, tak zrovna dneska jsem měla dobilní sen. Jak jsem tady psala o těch červíkách mýho kocoura, tak dneska se mi o tom zdálo. Nípala jsem si nos a najednou jsem nípla a ono to furt lezlo a když to vylezlo, tak to bylo asi 5 cm dlouhý a já říkám manželovi: „podívej, já už mám taky červy jako náš Mikeš“ Obracel se mi žaludek a najednou si toho červa vyndavám rozkouskovanýho z pusy a říkám si: „konečně je mrtvej“ A to bylo všechno.
Když jsem koukala do snáře na slovo červ, tak tam bylo, že jsem uzdravená nebo nepřítel. Což se potvrdilo, protože před 2 dny jsem s dcerou měla zvracecí noc a teď už jsme OK.

iwetax

Nedávno se mi zdálo, že jsem spadla z obrovský baroví židle, která sahala do 2patra paneláku. Včera se mi zdálo, že jsem řídila metro.

Nejhorší sen se mi zdál, bylo že jsem měla sex se svím tátou. Pak se mi ještě zdálo, že mě vedou v koncentráku na popravu a to sem se fakt bála zas usnout.

Podobně jak v tom snu. JEN PRO SILNé POVAHY!!! NEPOUšTěT PřED SPANIM!!

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=yt­cjrtnWmOM