Avatar uživatele
afro.minerva

Jaký jste měli nejdivočejší sen za poslední dobu?

Jaký jste měli nejdivočejší sen za poslední dobu? Mě se jednou zdálo, že okolo mě běželi Terenz Hill a Bud Spenzer (nejsem si jistá správným pravopisem) v oranžovo-žlutých námořnických oblečcích. Řekli čau a běželi dál.....:-DDD A co vy?

Co by na to asi řekli vykladači snů??????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 5158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ve volbách vyhrál Paroubek,začalo druhé znárod
ňování a po čase nás obsadili Číňani.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vodra

usekával jsem v nějaký divný válce lidský hlavy,pak mě zahnal do kouta dvoumetrovej škorpion kterýmu z těla vyrůstal do pasu člověk a chtěl mě bodnout,já věděl,v tom snu,že je to sen a myslel jsem,že mě nebodne,…bodnul.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

můj nejdivočejší sen byl takový že mě po ulici honili vietnamci se štanglou salámu v ruce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Peťa=D

Zloděj nám vykradl byt a pak pozabíjel rodinu-nebo aspon nejak to tak bylo…nechtela bych to zažít:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Mě se zdálo,že jsem si to pěkně rozdal se sousedkou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

AAAA, tak zrovna dneska jsem měla dobilní sen. Jak jsem tady psala o těch červíkách mýho kocoura, tak dneska se mi o tom zdálo. Nípala jsem si nos a najednou jsem nípla a ono to furt lezlo a když to vylezlo, tak to bylo asi 5 cm dlouhý a já říkám manželovi: „podívej, já už mám taky červy jako náš Mikeš“ Obracel se mi žaludek a najednou si toho červa vyndavám rozkouskovanýho z pusy a říkám si: „konečně je mrtvej“ A to bylo všechno.
Když jsem koukala do snáře na slovo červ, tak tam bylo, že jsem uzdravená nebo nepřítel. Což se potvrdilo, protože před 2 dny jsem s dcerou měla zvracecí noc a teď už jsme OK.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Nedávno se mi zdálo, že jsem spadla z obrovský baroví židle, která sahala do 2patra paneláku. Včera se mi zdálo, že jsem řídila metro.

Nejhorší sen se mi zdál, bylo že jsem měla sex se svím tátou. Pak se mi ještě zdálo, že mě vedou v koncentráku na popravu a to sem se fakt bála zas usnout.

Podobně jak v tom snu. JEN PRO SILNé POVAHY!!! NEPOUšTěT PřED SPANIM!!

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=yt­cjrtnWmOM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek