tomborova

Jaký jsou nenáročné rybyčky?

Nejlepší odpověď
anonym

Paví očka alias gupky.

Další odpovědi
Ar

Včem mají být nenáročné? Na chov ,odchov, nebo na energie.
Na odchov jsou poměrně nenáročné živorodky, třeba již zmíněné :„pávčáci“ na samotný chov jsou vyšlechtěné formy pavích oček dnes mnohdy náročnější,než mnohé tetrovité ryby. Energeticky nenáročné jsou třeba falešné neonky (kardinálka čínská). Jen na samotný chov, bez snahy o množení je spousta rybek nenáročných. Chce to jen nádrž pravidelně čistit , nepřerybňovat, nepřekrmovat a dopřát rybám co nejpodobnější podmínky z přrody.
S rozmnožováním je so už náročnější, například je spousta akvaristů, kteří chovají Neonky červené, je však malé procento, kterří je s úspěchem pravidelně množí.
Očko Paví očko,Gupka se správně jmenuje Živorodka duhová

Dudu855456

Zkus třeba Bojovnici pestrou.Nepotřebují ani ten přístroj na provzdušňování vody a stačí když budeš mít nějaké ph,které se prodává ve zverimexu.jinak ve zverimexu ti poradí.