bolak

Jaký jsou abstinenční příznaky závislosti na cukru?

Nejlepší odpověď
Lucijej

tělesná slabost, pocení, třes, nervozita

Další odpovědi
www

bolesti hlavy, nevolnost,
nechutenství…

Zdroj: ona.idnes.cz/jste-zavisli-na-cukru-0t6-/zdravi.aspx?c=A021205­_163708_zdravi_jin

bolak

Lucijej: jsou nějaký důkazy které podpoří tvé tvrzení, abych tě mohl opalcovat? :)

Lucijej

moje vlastní zkušenosti;

mmjn. nechutenství je vysloveně blbost, poněvadž nedostatek cukru při závislosti vyvolává chutě na sladké

navíc všechny absťáky se projevují obdobně a je jedno, jestli je to po cukru nebo perníku ;o)

bolak

no dobře, taks mě ukecala :)

du si dát salko, už mi cuká ret

Lucijej

no já jsem si z toho šla namazat chleba s medem :D