Jaký jedinec ze světa zvířat má nejdelší penis a jaký má nejširší penis?

A jaké dosahuje velikosti/šířky?

Nejlepší odpověď
annas

V absolutní velikosti jde o plejtváka obrovského. Uvádí se,že jeho pyj dosahuje délky až 2,7 metru.

Pokud začneme porovnávat velikost penisu v relaci – poměru k délce těla, tak se dostaneme k docela jiným borcům. – největší penis mají svijonožci.

Pokud by plejtvák obrovský chtěl porazit malinkého svijonožce ve velikosti svého rozmnožovacího orgánu v poměru k tělu, musel by mít penis větší než žižkovská televizní věž!

http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=3286

Další odpovědi
anonym

Nevím zda se ptáš na poměr velikosti penisu vzhledem k ostatním částem těla. Pokud ne, tak zpravidla čím větší tvor, tím větší penis, takže obři z říše zvířat mají i obří penis. Pokud ti jde o to, který tvor má velký penis vzhledem k „malému“ tělu, jsou nadmíru dobře vybaveni např.samci sloních želv…:D

Lucijej

Nejdelší ho má plejtvák obrovský – má necelých 2,5 metru, ale šířka, myslím, se u zvířat nikdy neřešila.

Zdroj: http://www.wit­tycomics.com/co­mic/30483

Lucy7

pravděpodobně velryba, slon nebo žirafa. U plejtváka obrovského se uvádí, jeho pyj dosahuje délky až 2,7 metru. Slon také nemá žádného drobečka jeho penis ve ztopořeném stavu měří až 150 centimetrů.

venkovan

Nejdelší a nejširší – pokud chceš srovnávat, tak musíš v poměru k tělu. Jinak to je nesmysl měřit na rekord.
A když jsme u tohoto orgánu, tak někteří muži se z tradiční velikosti dokáží pravidelným cvičením dostat pod polovinu stehen a i blíž ke kolenům. Jak to popisovat nebudu – ale oni to potřebují ke svému podnikání, takže se snaží.