monkey

Jaký je vztah partnerů po té kdy jeden z nich byl nevěrný?

modelová situace: rodinka s malým dítětem a jeden z partnerů je nevěrný,příjde se na to,vztek,křik­,prosení atd.pak si to odpustí a udělají za tím tlustou čáru…jaký je život po tom?jaké to je v posteli a jaké přes den?máte tady někdo z tím zkušenost o kterou se podělíte?

Doplňuji:
stojí to tedy za to?nebo je to takové že raději začít nový vztah kde jsou oba z čistým štítem?

Nejlepší odpověď
bigbít

Už to není tak krásné, nedá se na tu špatnou zkušenost zkrátka jen tak zapomenout tím, že si řekneme už na to nebudeme myslet a bude vše ok. V posteli nejistota jako blázen, jestli mu vyhovuji, jestli nechce větší vzrušení, jestli to s tamtou bylo lepší. Přes den se na to člověk snaží nemyslet, ale vždy se najde okamžíček, kdy to zase hryzá a otravuje, je to hrozný brouk v hlavě…=0(
Doplňuji:
To záleží na člověku, buď se ničit, nebo čekat, až to zahojí čas, pokud to zahojí…, nebo to zkusit s někým znovu od začátku…

Další odpovědi
iceT

Zalezi jake povahy oba akteri jsou,ale pokud udelaji tu pomyslnou caru,meli by se toho drzet a nepripominat a nevycitat…myslim,ze cas zahoji vsechno.
Nestoji to za to.

dagry

Já bych to viděla takto : Pokud jeden ve vztahu zahne, tak se k tomu každopádně nepřiznávat, protože toho druhého strašně raní.
A jak píše IceT, záleží na povaze jedince, ale stejně si myslím, že ikdyž ti dva spolu zůstanou, tak ten vztah už nebude takový jaký byl. Podvedený nedokáže zapomenout na to ponížemí a křivdu, kterého se mu dostalo a při sebemenší hádce to tomu druhému stejně vmete do obličeje. Proto radím, když už se to stane, tak to opravdu nepřiznávat. Ale nemělo by to podvádění trvat roky. To si ten podvádějící svého protějšku neváží a proto by bylo lepší jít od sebe.

Ivanka99

Z vlastní zkušenosti vím jak moc to bolí. První dny a týdny hrůza. Lítost se mísí s nenávistí, pak to, pokud se dá a kvůli dětem by se mělo, trošku odezní. Čas je nejlepší doktor, ale člověk odpustí, nezapomene. Dost často to při hádce vyplave na povrch. Utíkat nemá cenu je to z bláta do louže.

Adéla1

Z vlastní zkušenosti říkám: Jděte od sebe! Byl nevěrný jednou a bude v tom pokračovat. Už loni jsme to dali znovu dohromady, ale bohužel ta nedůvěra vyhrála. Mám takový pocit, že si ještě ani nestihl užít a znovu jsem mu na to přišla. Bohužel ženská intuice se málokdy plete. A poslouchat nějaké lži, ve kterých se už sám nevyzná nemá smysl. Bude trpět pouze ten podváděný. A podvádějící bude dělat jen samé naschvály jen aby si udržel pozici. Opravdu jděte od sebe. Vztah už zřejmě nemá žádnou budoucnost.