Kelt

Jaký je vztah mezi bilboardy a rčením Jména hloupých na všech sloupích?

Všude jsou bilboardy, reklamy, hlavně před volbami a podobně. A napadlo mne Jména hloupých na všech sloupích. Je sice sloupy, sloupy, na sloupech, ale rýmuje se to. Co to znamená? Mohu to nějak využít? Děkuji.

Odpovědi
Edison

I když jsou tam jisté společné znaky, nic to neznamená a vztah mezi těmito jevy neexistuje vůbec žádný. Asitak jako to, že pokud vrazi jedi chleba vůbec neznamená, že kdo jí chleba je vrah.

anonym

hloupí v tomto případě nejsou ti co billboardy nechávají vylepit ale ti co se jimi nechávají manipulovat a takový produkt následně při nákupu preferují aniž by zohlednily jiné aspekty než právě obecné povědomí o značce, tedy skutečnost že značku někde už viděli.