Jaký je význam slova „vybydlený byt“?

pokud to napíše majitel bytu nájemníkovi, který se odstěhoval.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nahoře je modrá lišta, není tam pro legraci,,,http://­www.odpovedi.cz/o­tazky/vyznam-slova-vybydleny

Další odpovědi
colombo3

No podle otázky chce podle mě majitel bytu něco zaplatit nebo na něčem vydělat.Jestli je to po cikánech,tak bezdomovci-cům je to jedno,ty bydlení maji-ve vybydlených bytech,ale to většinou majitel těchto bytů je „výbor“.Tohle vypadá,že majitel použil trochu jiné slovo než měl.Vybydlený neznamená třeba vykradený,roz­bitý,atd.vyby­dlený je nepoužitelný pro další obývání,to neni jen záchod,voda,to­pení,ale i okna,dveře,díry v podlaze,ve střeše,prostě pastouška.