magdamalika

Jaký je význam flexibilní práce?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nerozumím otázce. Ptáš se na význam slova flexibilní, nebo tě zajímá, jaký má ta práce význam?

Samotná otázka i odpověď uživatele http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/62399 mi strašně moc smrdí reklamou.

Další odpovědi
ProFairPlay

Flexibilní práce je opět o příležitostech – tentokrát spočívajících v tom, aby lidé měli sami možnost (v rámci uspokojivého chodu firmy) ovlivňovat, kdy, kde a jak pracují. V případě flexibilní práce je samozřejmě zásadní organizace zaměstnanců, kteří tímto způsobem pracují, v případě, že firma tuto koordinaci zvládne, jsou výsledky flexibilních úvazků pro podniky velmi pozitivní, stejně tak jako pro zaměstnance. Prakticky se jedná o rozličné typy zkrácených úvazků, práci z domova (tzv. home-office) apod., což samozřejmě zatím významnější měrou vyhovuje ženám pečujícím o dítě/děti.

lota

Flexibilní práce – s pružnou pracovní dobou.

ivzez

Odpověď od „uživatele“ ProFairPlay jsem nahlásila jako reklamu.
Podle mne nejde o uživatele, ale o účelově založený profil, který
si tu bude chtít dělat reklamu.