dust8

Jaký je vůbec ten nejméně náročný internetový prohlížeč na procesor?

Odpovědi
zjentek

To půjde ruku v ruce podle uživatelova systému, ne? Mně nejmenší tlaky na CPU vyvíjí Chjrom. Nejhůře si u mě vedl IE, ten sežral všechno okolo, i jelita s otickým zelím. Ale mám Wokna a to XP, jinde se může chovat jinak.

aliendrone

Ten nespuštěný. ;) :) Takhle to nemůžeš brát – jde o pluginy a další věci, podobně jakou u aut „s nejmenší spotřebou paliva“. i kdybych věděl, jaké auto to je (a to NEVÍM), tak jedno vím jistě – takové auto bude stát za starou bačkoru. ;) :)

anonym

Zpravidla ten který toho mnoho neumí a se kterým ti polovina webu nebude fungovat správně 🙂 Viz v jiné odpovědi jmenovaný IE (což je obecně a za všech okolností velmi špatný tip).

anonym

Zpravidla ale srovnávací testy pokud jde o náročnost na CPU a RAM při velkém počtu otevřených tabů vyhrává prohlížeč OPERA https://www.o­pera.com/cs