Kazatel

Jaký je vlastně přesný rozdíl mezi invazí, operací, speciální operací a válkou?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/cla­nek/brutalni-a-neospravedlnitelna-invaze-do-iraku-bush-se-pikantne-prerekl-40397536

Odpovědi
hapiky

Co je invaze či válka musí být jasné každému. Speciální vojenská operace znamená:

  1. rychlým vpádem vojska ovládnout cizí území
  2. nastolit loutkovou vládu a pomoci tzv.denacifikace odzbrojit a znemožnit jakýkoliv odpor či obranu.
  3. pokud se invaze(spec.v­.operace) nepovede, je na řadě vraždění civilistů, mučení a znásilňování, rabování a krádeže všeho, co má nějakou cenu, ničení celých měst, firem a veškerého průmyslu.
  4. soustředit se a vojensky dobýt oblasti, bohaté na suroviny, Postupně je začlenit buď pod správu dobyvatelů, nebo rovnou připojit jako územní zisk.
  5. K tomu se neomezeně používá lež, pomluvy a likvidace všech, kteří s tím nesouhlasí.

K tomu jim napomáhá sám ďábel.