Avatar uživatele
FlAsh_7

Jaký je Váš životní směr?

Můj „kamarád“ mě poprosil, jestli bych mu neporadil nějaký(jakýkoliv) životní směr. Proto se ptám, jaký je Váš životní směr? Chci mu poradit co nejdřív, aby se tomu mohl věnovat.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Roppel před 1741 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Myslím si, že tady těžko radit, když ho neznáme, protože někdo holky, někdo vdolky. Můj životní směr směřuje (jako u každého) ke smrti. Věnuji se mu každou vteřinu, ale radost mi to nedělá a těžko s tím něco udělám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Stále vpřed.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Beru si ponaučení z minulosti, abych se mohl lépe vyhýbat problémům, které by mne do budoucna mohly potkat. Nutno dodat, že se mi to mnohokrát vyplatilo 🙂

..a směr? Nový a lepší svět 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

To je dost osobní věc. Každý má jiné zájmy. Někdo jde vpřed s vidinou vlastního prospěch bez ohldu na okolí, jiného uspokojí pomoc ostatním.
Když nevíme, jaký je ten který člově, těžko mu radi směr života.
Obecně? Jdi tam, kam tě srdce a rozum táhne. Nedělej to, co nechceš, chovej se tak, jak chceš, aby se ostatní chovali k tobě. Buď hrdý a pokorný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každý život má směr daný, je to směr: smrt.

A teď vážně co že to vlastně kamarád chce, abychom mu nalinkovali co má v životě děla a o co v životě usilovat ? To on potřebuje mít nalinkované někým jiným ? Co takhle alespoň pro tento účel použít hlavu vlastní ? Mozek je skvělá věc, ať ho na tyto otázky použije a možný se bude divit co z něj všechno vyleze za nápady 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek