Můj sen je úplně normální,chci mít možnost zestárnout,až budu stará,tak chci mít na co vzpomínat,nebát se smrti a vědět,že jsem v životě udělala vše dobře.
| 0 Nominace Nahlásit |
Být mladý a zdravý se zkušenostma a životním přehledem co mám nyní. Nepočítám do toho vzdělání, to by přišlo samo, zejména s možnostmi které jsou dnes.
Tak toto se mi určitě nesplní.
Ona je ta otázka nějak divně položená.
„může to být splnitelné i nesplnitelné“
„myslíte že se Vám to někdy splní ?“
| 0 Nominace Nahlásit |
tak nejduležitější pro člověka je zdravíčko,myslím tím i dětí to
především…
chtěla bych mít jednou opravdovou rodinu vevšímvšudy co k tomu paří,aby
nás měl někdo opravdu upřímně rád,nebyli jsme až naposledním
místě.....
| 0 Nominace Nahlásit |
Nemyslim,me se splnilo to co jsem si jako mlada predevzala.Sice jsem si musela pockat,ale dockala.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |