dust8

Jaký je váš TOP 5 žebříček pivních značek?

Nejlepší odpověď
anonym

1/ Gambrinus, 2/ Kocour, 3/ Bažant 4/ Budvar, 5/ bavorský

Další odpovědi
Kepler

Teď už pivo moc nepiju, ale býval to:

  1. Gambrinus
  2. Zubr
  3. Krušovice
  4. Bažant
  5. Plzeň

Emefej

1. Krušovice, nic jiného posledních cca 40 let nepiju, v nouzi pozřu Prazdroj.

aliendrone

  1. Pilsner Urquell
  2. Pilsner Urquell
  3. Pilsner Urquell
  4. Pilsner Urquell
  5. Pilsner Urquell

  1. Pak zaplatím renonc v mariáši, načež řeknu: „Dopiju a jdu“! Dál to asi znáš – nestydaté čůrání za stromem cestou domů (že „někdo jde“ nezájem), následně „DPC, nechal jsem tam sako!“, u vchodu „Herdek, kde mám klíče!“ a tak podobně, co si budeme vykládat. ;) :D :D

Hufnágl

  1. Bud
  2. Budvar 12
  3. Budvar 33
  4. Żywiec Brewery
  5. Agrus