Complex

Jaký je váš stín, když spíte?

Nejlepší odpověď
annas

Když spím, nevím, jaký je můj stín. Ale když se probudím, tak je možné zůstat ve tmě, nebo si rozsvítit. Je možné zjistit z citátů.

1. . „Nemůžeš překročit svůj stín? Zhasni.“¨Petr Šafránek
Uvědomit si že každý je zodpovědný za to, čeho dosáhne, tedy za své úsoěchy i neúspěchy,

2. " Prekročiť svoj tieň je možné – stačí vojsť do svetla" . – Pavel Kosorin
Jinak se imyslím, že by člověk měl vejít do světla a ukázat světu, co je zač. Být viděn…

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/262056-petr-safranek-nemuzes-prekrocit-svuj-stin-zhasni/

Člověk a jeho stín mohou stám, stín může před námi utíkat,, když se otočíme, on také. Hledá společně s námi cestu. Někdy najde šlověk a jeho stín cestu vyšlapanou, jindy si jčlověk se stínem hledá sám, i když narazí na určitou překážku, třeba se natluče, ale jedno je jistá, že je to jehio vlastní cesta, byť se stínem na zádech ..

Člověk bez ohledu na svůj stín vykonal třeba to, čeho se bál … možná se přes překážky dostal až ke hvězdám. …

Další odpovědi
ivzez

Neviditelný. (Spím ve tmě.)