Kepler

Jaký je váš rekord v prokrastinaci?

Já jsem tak dlouho (2 roky) odkládal vymalování bytu, až jsem ho stejně musel vymalovat před stěhováním. Což je fajn, ušetřil jsem jedno malování.

Nejlepší odpověď
marci1

Raději to nepočítám. Ale nejsem líná, jen nevím čím mám začít!
Prokrastinace je něco jako teleport, uklízím si takhle barák a z ničeho nic se objevím 2 km od domova a nemám ani ponětí, jak jsem se tam dostala. 🙂

Další odpovědi
nyjono

Roky.
Obecně vzato, dělám prioritnější činnosti.
Ty, co by se udělat měly, ale nechvátají, prostě odložím na neurčito, až na ně přijde chuť a řada.
Smůla trochu je, že je pořád co dělat 🙂

Kelt

Já odkládám malování bytu už 32 let od té doby, kdy jsme se tam nastěhovali. Asi před 10 lety se vymalovaly 2 pokoje, to pomohla rodina. Ale já pořád něco dělám, to mne moc nebere. Když to neumím, nebudu se do toho plést.

zjentek

Když jsem poprvý přišel sem na web, ten den jsem měl původně v plánu SI UKLIDIT! Tywoe ale už bych se do toho měl fakt pustit, už to není sranda!

FlAsh_7

Prokrastinuji tak, že prokrastinaci odkládám.

Ametyst

Já jsem některé dopisy neotevřela několik roků. Navíc nejsem zvědavý člověk a v jisté době mě stíhaly jen hrozné události, neměla jsem sílu, nebo odvahu…