Avatar uživatele
Kepler

Jaký je váš rekord v prokrastinaci?

Já jsem tak dlouho (2 roky) odkládal vymalování bytu, až jsem ho stejně musel vymalovat před stěhováním. Což je fajn, ušetřil jsem jedno malování.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, marci1, Rokio před 1680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Raději to nepočítám. Ale nejsem líná, jen nevím čím mám začít!
Prokrastinace je něco jako teleport, uklízím si takhle barák a z ničeho nic se objevím 2 km od domova a nemám ani ponětí, jak jsem se tam dostala. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Roky.
Obecně vzato, dělám prioritnější činnosti.
Ty, co by se udělat měly, ale nechvátají, prostě odložím na neurčito, až na ně přijde chuť a řada.
Smůla trochu je, že je pořád co dělat 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Já odkládám malování bytu už 32 let od té doby, kdy jsme se tam nastěhovali. Asi před 10 lety se vymalovaly 2 pokoje, to pomohla rodina. Ale já pořád něco dělám, to mne moc nebere. Když to neumím, nebudu se do toho plést.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Když jsem poprvý přišel sem na web, ten den jsem měl původně v plánu SI UKLIDIT! Tywoe ale už bych se do toho měl fakt pustit, už to není sranda!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

Prokrastinuji tak, že prokrastinaci odkládám.

Upravil/a: FlAsh_7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Já jsem některé dopisy neotevřela několik roků. Navíc nejsem zvědavý člověk a v jisté době mě stíhaly jen hrozné události, neměla jsem sílu, nebo odvahu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek