Kepler

Jaký je váš první zvukový nebo verbální projev po probuzení?

Děkujete za každé dobré nové ráno? Nebo se projevíte jinak?

Doplněno: to je zvláštní, že ještě ani jeden chlap nepřiznal, že ráno chodí po kuchyni, protahuje se a přitom prdí jak lión.

Nejlepší odpověď
dudu

Zapěji úryvek árie „Jásej skřivánku jásej už je bílý den, aj bílý den“ a nebo „Vstavaj strana ogromnaja“.
Fakt nekecám. Na rozdíl od manželky jsem ráno okamžitě čilý jak dvě rybičky, ovšem pozor, zaléhám nejdříve hodinu po půlnoci a bílým dnem se rozumí čas přibližně po deváté.

Další odpovědi
zjentek

Schválně, co napíše marci1.
U mě je to leta takto- Fany di do řiti kua, spim, neoblizuj!

briketka10

Tak, jak je na obrázku.
Mám „hubu, jako vrata“.

Vedle mě leží kocour a
rozvaluje se. Vstáváme
společně. Já si vařím kafe
a on si pochtívá svoji baštu :)

anonym

Jsem ranní ptáče,rychle utíkám do práče!

marci1

U mě je to leta takto-Romeo už teho nechaj, mám hlad, co bude k obědu? 🙂
P.S. Samozřejmě po lásce po ránu, jak se píše v koránu! 🙂

Roman71

Keplere, mne ta „kanonáda“ probudí (několikrát) ještě před zapnutím radiobudíku. O tom, co poté doprovází můj pohyb po bytě, asi nemá smysl psát :)

..mimochodem, nezapomínám (až na výjimky, kdy opět usnu) poděkovat Bohu za to, že jsem se probudil a mohu prožít další krásný den :)

Rokio

Řeknu dobré ráno nebo ahoj sestře a o víkendu mamce, jelikož moje matka chodí do práce dříve.

Kelt

Samozřejmě , že záleží, zda mne budí budík třeba ve 4:00, nebo vstávám ve 12:00, protože jsem měl noční směnu. Zvířata nemám, někdy se projeví první ústa, jindy střeva. Zvuk z úst se dá popsat a dává smysl, i když to nemusí být spisovný výraz a nepoužívá se běžně před 22. hodinou.

Kepler

Teda marci, ty uzemníš svého Romea dotazem na kus žvance? To nevíš, že chlapi jsou ráno jako Lenin v Říjnu? Láska, podle koránu, nejlepší je po ránu! Já věděl, proč jsem se znova neoženil.

marci1

Samozřejmě, že láska podle koránu, nejlepší je po ránu, ale po ní vytráví a Romeo vaří líp než Jamie Oliver! 🙂

Kepler

Tak takhle jo, když přišel dotaz až „po“, tak je to v pořádku.

zjentek

Marci, tak konkrétně u tebe jsem očekával optimističtější ráno! ;)

briketka10

dudu

Děláš si „prču“ žejo? 😁

Kepler

To druhé mu docela věřím. Už dříve se netajil obdivem k Alexandrovcům.

briketka10

Tak to jó. Omlouvám se. Mě se Alexandrovci
taky líbí, ale škoda, že už nejsou všichni :((