Jaký je váš osobní názor na módní trend „split jazyka“?

Co jsem zjistil, tak úprava stojí v ČR 6.000 Kč,děkuji za váš názor, co si o tom myslíte!

Nejlepší odpověď
Drap

Člověk zdravého rozumu si přece toto nemůže nechat udělat.

Další odpovědi
Arne1

To by chtělo posoudit, zda to má v posteli nějaké lepší vlastnosti.
Ale obecně – brrrrr!

Danina65

Každému co jeho jest. Zaujal mě na tom fakt, že se dá pohybovat oběma konečky nezávisle.

marci1

Vypadá to strašidelně! Zajímalo by mě, jestli to nemá vliv na fungování orgánů v těle. Tento zásah je většinou nevratný, část lidí-„hadů“ má i delší problém s mluvením-šišláním, někteří šišlou po zbytek života. 🙂

ivzez

Sebepoškozování není, nebyl a nebude módní trend.
Pořád je to jen a jen sebepoškozování.

GM

Hnus!!!