Avatar uživatele
setapouch

Jaký je váš optimální dárek?

Zaujala mě odpověď redy na http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jste-od-jeziska-dostali-na-jeziska
Takže… Jistě, dárek by měl být zajímavý pro obdarovaného, měl by dát najevo, že si obdarovaného vážíme, že nám stojí za přemýšlení a blablabla. Ale jaké dárky preferujete vy, ať už jako dárci, nebo obdarovaní? Máte raději dárky praktické, které třeba denně oceníte, nepraktické drobnosti pro pobavení, které vykouzlí upřímný úsměv, ale za týden po nich pes neštěkne, nebo něco úplně jiného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, gecco před 3381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Rozhodně preferuju věci užitečné – a je jedno, jestli je pro obdarovaného užitečná sada nářadí a nebo kniha či obraz…
😉
Mimochodem – ten vyprošťovák, který zmínil Honza19hk, mi připadá úžasný a ´roztomilý´…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Takový dárek, který nebudou využívat a používat ostatní z rodiny. Kdysi jsem dostal zastříhávač vlasů, který koluje z místa na místo a když si chci upravit ofinu, není k nalezení a proto preferuji dárky ve formě pití a jídla, které sám spotřebuji!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

nejhorší dárek pro tchýni je brokovnice, den po vánocích a bavorák je bez oken.
Kdepak udělal soudruh ježíšek chybu?

Jinak ta VT72 je sice pěkná ale až na tu spotřebu a pořizovací cenu.
Jo a do obýváku se ti taky nevejde:-)

Jinak optimální dárek je něco co se hodí a ne aby pak akorát leželo v garáži a zabíralo místo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nejlepší dárek pro mě by byl SVATÝ POKOJ. Bohužel ale tenhle dárek by mi museli dát všichni, což se nikdy nesejde, vždycky někdo přijde s nějakou 3,14čovinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marketa54321

Dárek, který se týká mých zálib…takže knihy, výlety apod. Pokud dostanu užitečnou věc, např. do kuchyně, musím skrývat zklamání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nejlepší dárek pro mě je když se na vánoce sejdou všechna vnoučata.
Doplňuji:
Jinak co potřebuji si koupím během roku.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Určitě dávám přednost praktickým dárkům. Ale člověk už má doma tolik věcí, že čím dál víc preferuji zážitky, ty se jako dárek nikdy neztratí. Pro mě je optimální taková masáž, ta se hodí vždycky, třeba thajská: http://amplion­.centrum.cz/36231-fantasticke-masaze-v-thajskem-raji-s-rodilymi-thajkami

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Honza19hk → ty´s dal tchýni brokovnicu??
V tom případě chápu, že tank je optimální příbytek, když tchýně přijede na návštěvu.
;-D

před 3381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Osobně mám raději právě ty blbosti, ať už jako dárce nebo obdarovaný.

před 3381 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek