Sarrow

Jaký je váš oblíbený zločinecký génius? :)

Např. Joker (The Dark Knight), Moriarty (Sherlock), Jigsaw (Saw), Gerald Demus (Vraždy podle Jidáše), Buffalo Bill (Mlčení jehňátek),…

Nemusí to být přímo génius…

Nejlepší odpověď
Reezo

mě osobně se líbil Frank W. Abagnale „Leonardo DiCaprio“ ve snímu „Chyť mě, když to dokážeš“

Další odpovědi
Damiana

Mám jich několik. Hogo Fogo, Michael Corleone a Jack (Fight club). Za své oblíbené zloduchy filmové (spíš seriálové) považuji hlavně Dr. Cvacha a Montyho Burnese.:-)

Mc Merkurion

fantomas

autacek

Lex Luthor ;)

anonym

Harry Jelínek.

pl4toon

Kalousek

led

Skutočný autor Kupónovej privatizácie.
Nebojte sa nebol to Václav Klaus.
„Podle ekonoma Jana Vaňouse pochází tato myšlenka z kanadské Britské Kolumbie, avšak není zřejmé, jak se dostala do České republiky“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kup%C3%B3­nov%C3%A1_pri­vatizace