vegan

Jaky je vas oblibeny rostlinny plod, rostlina ?

U me jednoznacne tresne (krasne cervene a sladoucke, mnam) a jako kytku mam nejradeji ruzi.

Nejlepší odpověď
zjentek

lufa

Další odpovědi
Drap

Mám oblíbené všechny druhy ovoce. Pokud bych měl vybrat, tak asi jahody

anonym

Plod?
😉
Sele…
Ale je výtečné, i když je nechám/š/me/te vyrůst…

anonym

čerimoja

lota

Aktuálně asi černý rybíz.

vegan

NB > prosim odpovitejte k tematu, pokud nemate ro rict, bezte do kfc

anonym

O5 chceš mazat??
___
Netuším, co tě vede k trollování – ale vyzkoušej Priessnitze – zábaly, obklady, koupele, fyzickou práci…