Jaký je Váš nejstrašidelnější a nezajímavější zážitek z duchovní ůrovně?

Doplňuji:
HM......No tak prominte, tak nic.........

Nejlepší odpověď
anonym

Momentálně asi ta tvá „Ůroveň“…
:-O

Další odpovědi
arygnoc

súhlasim s mowlom – kontakt s duchovnými úrovňami vašej úrovne je skutočne strašidelný a neza(u)jímavý.
dokonca i frustrujúci a demotivujúci.

;-Q

postcd

když jsem se dotkl PC, které probíjelo, nebylo uzemněné

zjentek

nejstrašidelnější a nezajímavý zážitek z duchovní ůrovně- měl jsem vizi, že se církev nikdy nepoloží ..a tím nikdy myslím do vyhlazení

zjentek

arygnoc: no já bych tu úroveň až tak nesoudil, páč každej máme nějakou ..raději tady prozradím skutečnosti z duchovní úrovně, který jsou lidem tvýho modelu utajovány: zaujímavý, nijak nefrustrující motivující web= prázdný web.

anonym

Hm…hm........ne­nechaji mě na pokoji.......hm­......hm…