maschera

Jaký je váš nejoblíbenější spisovatel?

Nejlepší odpověď
ReHu

R. Kiyosaki, F. Littauerová, D. Carnegie

Další odpovědi
Lenjička

Stephen King, Tove Jansson 🙂 I když raději si vybírám podle žánru, než podle spisovatele 🙂 Každému někdy „ujede ruka“ a nezadaří se. 😉

Terryle

Jasná jednička je Stephen King, pak John Irving a na na třetím místě Antoine de Saint-Exupéry, na kterýho musí být hodně nálada, ale když je, tak to stojí za to…

iceT

Robert Ludlum,Nora Roberts,Ed McBain,King,James Patterson.

SajmonModer

Taky miluji Kyiosakiho! Mám všechny jeho knihy. Pak Stephen King, Joe Vitale a Neale Donald Walsch – od něho mám taky všechny knihy.

venkovan

Co takhle Josef Lada. Ne že by jich na světě nebylo víc oblíbených, ale přeci jenom je to tak nějak o pohodě která se nám v posledních letech pořád snaží utéci.

quentos

Haruki Murakami; v těsném závěsu pak B. Traven, K. Čapek, A. Lustig

Elk

Fulghum – báječné čtení!