Mravenec

Jaký je váš nejoblíbenější český seriál ze starých dob?

Žena za pultem, Sanitka, 30 případů Zemana, Malý pitaval z velkého města, Hříšní lidé města pražského, Arabela, Čestmír,…? 😁

Nejlepší odpověď
Kazatel

Otec byl toho večera poněkud neklidný… #starejbruna #studna #30pripadumajo­razemana

Další odpovědi
Filip84

Ty, na všecko z toho se, čas od času (ale opravdu čas od času, 1× za X let) podívám, to jo, ale že bych to nějak miloval, ne tak v tom měl nejoblíbenější, to ne.

Takže: žádný. 🙂

Pepa25

Pomůžu si ČSFD (o které někdo říká, že není úplně reprezantativní, protože typický uživatel je mladší muž, ale IMHO nic lepšího nemáme a s výslednými žebříčky ± souhlasím): nejlépe hodnocené seríály z Československa z let 1949–1989 jsou večerníčky (Pat a Mat, Bob a Bobek, Krkonošské pohádky a Maxipes Fík) a až pak Hříšní lidé města pražského. Z nejmenovaných se v první dvanástce umístila ještě Taková normální rodinka z r. 1971 a Byli jednou dva písaři z r. 1972.

elkon

Ten dotaz už tu byl, ale za mě Chalupáři, Byl jednou jeden dům, 30 případů majora Zemana, Byli jednou dva písaři, Slovácko sa nesúdí,

Rokio

Hospoda, jestli to lze považovat za český seriál ze starých dob. Jinak Arabela a Létající Čestmír.

dubraro

Píseň pro Rudolfa III.

Kelt

Nemohu říct nej. Pitavala jsem si stáhnul, takže když ho dávají, tak vím, co bude následovat. Zemana znám taky. No víc se mi líbí krimi, třeba pokračování Hříšných lidí, ale s Adamírou. Pak jsem se taky díval na Okres na severu, Inženýrskou odyseu a pod. Ty z toho nemocničního prostředí moc ne. Dnes to člověk sleduje jinak, než v té době, kdy to vzniklo. Někdy tam jsou dobré hlášky, které jsou i dnes aktuální.

zjentek

Miluji tajemno, science fiction. Takže za mě Návštěvníci, Spadla z oblakov (She Fell from the Sky), Pan Tau… (; ((; 👍

Rocker

Sanitka,Navštěv­níci,Pan Tau,Krkonošské pohadky…
A Krteček😃