Natee

Jaký je váš názor na zvýšené množství svateb 11.11.2011?

Nejlepší odpověď
aramah

Mám úplně jiný názor..

Je to každého věc,nás taky varovali že v květnu NE! no a jsme spolu třicetsedm let:D
Nemyslím že datum samo o sobě má vliv na cokoliv.

Další odpovědi
quentos

Ty jedničky hezky vypadají, ale prý to nepřinese štěstí..

jaký si to udělaj, takový to budou mít. Jestli budou ženský i nadále unešený ze sviní (a čím větší svině, tím víc unešený), od neštěstí jim nepomůžou ani jedničky, ani dvojky, ani dvojky vína.

terry

Nezáleží na tom kdy, ale s kým!

Zcela stejně je na tom i odpopvěď: Vnímám ten den jako úplně normální, klasický.

samicek333

Vnímám ten den jako úplně normální, klasický..

…až na to, že se mi líp píše

Meropa

Mám úplně jiný názor..

To datum se mi nelíbí.

Kaťuš

Ty jedničky hezky vypadají, ale prý to nepřinese štěstí..

gogogod

Vnímám ten den jako úplně normální, klasický..

WeeBear

Vnímám ten den jako úplně normální, klasický..

Prostě pár jedniček vedle sebe.. Příští rok bude zase 12.12.2012 a taky z toho nebudu mít ‚druhé Vánoce‘ 🙂