Jaký je váš názor na ůnosy lidi mimozemštany a pokusy na nich?

Nejlepší odpověď
petra15

Vanasi, jsi stále jen v tmavé komurce u tvého PC, a zadávás jen samé tomu odpovídající otázky. Zeptej se taky, jak to vypadá venku, kdyz svítí slunícko a jaký pocit bys mel, kdyby se na tebe usmála nejaká slecna…:-)xD

Další odpovědi
anonym

Již jsem to psal několikrát…a co když to nejsou mimozemšťani, ale lidi z budoucnosti.
Po nějaké válce (možná nukleární) lidi zdegenerovali a po čase vynalezli stroj času, kterým se nechávají přenést do minulosti, aby viděli jak lidstvo vypadalo a nebo také proč k té válce došlo.Nebo ty jsi nečetl, že američani dělali (dělají) pokusy na lidech.No a co když to jsou lidi zdegenerovaný po těch pokusech, čili několikáté pokolení.
A a jestli unášejí lidi?A co když právě oni zase zkoušejí, jak dostat zpátky podobu člověka a nebo zkoušejí nějaké své pokusy na lidech (co vydrží, jak myslí, proč bylo lidstvo zranitelné, atd.)
A nebo to jsou lidi z Teslových experimentů a vynálezů.....
výňatek z článku…Asi jedním z nejznámějších experimentů spojovaných se jménem Nikoly Tesly je ten s krycím názvem Project Rainbow. Do válečného přístavu ve Filadelfii v roce 1943 byl pochopitelně přístup povolen jen pověřeným osobám, ale 12. srpna byly všechny kontroly ještě daleko přísnější. U jednoho mola kotvil torpédoborec USS Eldridge. Pokus chystaný na tento den měl navázat na dlouhodobé experimenty, jejichž cílem bylo jediné – pomocí elektromagnetického vlnění kovový trup lodi učinit neviditelným. Se samotnou lodí se to prý už podařilo, nyní měla být přítomna v roli pokusných králíků i posádka. Spustil se pokus naostro.
Torpédoborec u mola začala zahalovat zelenkavá světélkující mlha. Pozorovatelům ve filadelfském přístavu začal po minutě napjatého očekávání mizet z očí a radisté s ním ztratili spojení. Pak mlha zmizela a ve vodě zůstaly jen obrysy lodě a i ty po chvíli zmizely. Válečná loď USS Eldridge se jakoby vypařila. Objevila se až po době, o jejíž délce se pozorovatelé později nemohli dohodnout, odhadovali ji na čtvrt hodiny i na hodiny čtyři. Na nedostatek informací o pokusu navázaly další příběhy. Námořníci byli prý pozavíráni v ústavech pro duševně choré, někteří z nich dokázali nedopatřením projít zdí, jiní se chvílemi vytráceli v prostoru…
celý článek zde http://vtm.e15­.cz/aktuality/ze­metreseni-tesla-pokus-test-zbrani
a nebo si zadej do vyhledávače heslo Tesla a vyjede spousta článků na toto téma.

MK44

Je zvláštní, jak se tyto únosy mimozemšťany podobají dřívějším únosům na čarodějnické sabaty a obcování s ďáblem. Ne všichni a ne vždy sníme tak, že víme, že to byl jen sen. Někdy sny dokážou být zatraceně živé a někdo k takovým může mít výraznější cerebrální dispozice. Pokud nás takové stavy stíhají, neměli bychom koukat na „vetřelecké“ horory nebo poslouchat páterovo kázání o satanovi. Jenže takový sen dokáže disponovaného člověka natolik rozhodit, že se naopak snaží o takových zážitcích zjistit co nejvíc a tím víc čte různé fantasmagorie, kontaktuje podobně postižené a pak se s nimi ve sdíleném utrpení vzájemně utvrzuje.

Nebo že by se mimozemšťani maskovali ve středověku jako pekelníci? To by ovšem znamenalo, že ve svých výzkumech za celá ta století moc nepokročili. Jak dlouho ještě do nás ti diletanti chtějí píchat jehlicemi? Nebo že by se teď naopak čerti převlékali za ufouny? To by naopak výrazný technologický pokrok byl. Od lesních táboráků k sofistikovaným laboratořím, od košťat k létajícím talířům …

Pepa25

Nic také se ve skutečnosti nedělo a neděje. Pokud se ptáš na tip na zápletku pro sci-fi, tak ujde, ale není to nic originálního.

Mirdas

Těžko se vyjadřovat k něčemu, co se nedá, nebo dá velice problematicky ověřit.
Na druhou stranu nejsme snad jako lidstvo tak domýšlivé, aby jsme tvrdili že jsme jediní v celém vesmíru ?
Zda nějací obyvatelé k nám již docestovali a pozorují, mají bezesporu mnohem vyvynutější techniku a kdo jim zabrání aby na nás také dělali své testy jako my je děláme na zvířatech.