Neonka

Jaký je váš názor na společné soužití mladých manželů a jednoho z rodičů ?

Mladá dívka se stěhuje ke svému budoucímu manželovi do jednoho bytu i se svou matkou.
Její matka není v bytové nouzi, je to jen její ´´ veliké´´ přání žít pohromadě s mladými.
Zajímal by mě váš názor, jestli toto soužití má vůbec nějakou šanci být bezproblémové.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
ten který je

Začátek konce.

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že mladí by měli bydlet sami.
Doplňuji:
Myslím, že matka se jen velmi těžko udrží na uzdě, aby mladému páru „nepomáhala“.
Že se velmi těžko bude vyrovnávat s tím, že to není její domácnost, ale domácnost mladého páru. A bude chtít „pomáhat“.

iceT

Můj názor je ten,že mladí by měli bydlet sami a vyzkoušet si soběstačnost.Pokud jim bude někdo neustále stát za zadkem a radit,i když v dobré víře a snaze pomáhat,pořád to nebude ono.Nehledě na ztrátu soukromí,pokud se mladí třeba budou chtít pohádat,tak s ohledem na přítomnost třetího se hádat nebudou,ale začnou se dusit potichu a to je horší než nějaká hádka.

BEAES

Určitě to nebude dělat dobrotu, nedoporučuji.

Zdroj: život

panenka

Já si myslím že by mladí měly bydlet zvlášt každý máme na věci jiný názor ale pokud by to bylo přání ted mluvím o mě mojé tchýně a mého manžela tak bych si jí k sobě vzala .

hanulka11

Je to každého věc, ale mladí by měli bydlet sami pokud to jenom jde/v tomto případě by to šlo/. Ale matka zřejmě se od své dcery nemůže odloučit a budoucí manžel pozná ,že to neměl dovolit ,ale třeba se mýlím.

tom004

Bydlet s tchýní se dá jen po dobu její návštěvy,pokud možno co nejkratší.Jinak považuji za optimální vzdálenost od ní, 350 km.Raději o něco více.

venkovan

V rodinném domku možná, tam se nechá lecos vymezit, ale bytě ne. A zejména když je to matka manžela. její mateřská láska je k synovi vyšší než k dceři a zpravidla když mladá si chce zařídit život podle svého, dochází ke sřetům- Synáček stále bude porovnávat jídlo a podobné s maminkou. Když mladá nebude stíhat, maminka zaskočí aby synáčkovi nebylo ublíženo na jeho pohodlí místo aby na něj vzala klacek aby své partnerce sám pomohl.
Může se stát, že se obě ženy stanou kamarádkami, ale zpravidla to není. Už jenom to přání žít mladými je špatné znamení.
Občas se také stává, že partner se proti své matce postaví ve prospěch své partnerky, vymezí jí jasná pravidla kam až může jít.
Dívka by si měla takové rozhodnutí silně rozmyslet pokud má nějaké pochyby.

simonka

Hrůza, nedělejte to, zažila jsem to na vlastní kůži a více bych to neudělala, z velice hodné a milé paní se rázem stala napřející, závistivá a žárlicí ženská co miluje pouze svého mamánka a na nastávající časem hledá jen chyby a svým chováním vás bude chtít rozdělit, protože opět bude chtít svého mamánka pouze pro sebe.