nvm82959

Jaký je váš názor na Scarlett Johansson?

Ze zvědavosti.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud chcete vědě víc, , přečtěte si o 10 zajímavostí o Scarlett Johansson, které jste možná netušili! Navíc s fotografiemi.

„Scarlett Johansson je jednou z nejoblíbenějších a nejdražších hereček současnosti. Díky své drsné povaze, pronikavému pohledu a smyslným rtům se stala sexy symbolem pro nespočet fanoušků. Co jste o ní doteď ale ještě nevěděli? “

https://ocko.tv/10-zajimavosti-o-scarlett-johansson-ktere-jste-mozna-netusili.A190912_120­359_ocko-clanky_maao

Já mohu říct jen to, že je mladá, docela hezká herečka.

Líbí se mně jméno Scarlett,. To mně připomnělo Scarlett O'Harovou z románu Jih proti Severu.

Další odpovědi
ivzez

Viděla jsem ji jenom v Zaříkávači koní → byla dobrá.
Jak hraje v dospělosti, ne­vím.

zjentek

Herečka- vyšší střední průměr.
Žena- průměr.
Použitelnost na „tamty věci“- vyšší NADPRŮMĚR!