Hufnágl

Jaký je váš názor na ruskou lékařskou pomoc Itálii v boji proti koronovirusu?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Každá pomoc je v těžkých časech vítaná. (I Česko posílá roušky a respirátory Itálii, stejně tak Čína jim posílá podporu a své vlastní zdravotníky).

Ať je Putin a dnešní Rusko jakékoli nelze popřít, že umí poskytnout pomoc a že u mnohých lidí má respekt (tím myslím i různé vládní představitele) a dokáže si ho zjednat (třeba Erdoğan je celkem pošuk, ale na Putina vždycky trochu dá). Nejsem rusofil ani se k Rusko nijak zvlášť nehlásím, ale určitě má u mně Putin větší oblibu než USA a jejich představitelé.

Další odpovědi
mosoj

Pořád lepší pomoc než od EU.
https://echo2­4.cz/a/StfBz/­nektere-pacienty-nad-75-let-uspime-a-nechame-zemrit-rika-slovenska-lekarka-v-madridu?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Edison

Žádnej.

EKSOT123

Rusko zatím nezasáhla plná vlna nemoci, takže má na rozdíl od EU volné kapacity. Posílá je, přestože zřejmě i u nich budou zanedlouho potřeba. Nesnadné rozhodnutí, ale myslím správné. Mohlo by se výrazněji angažovat i bohaté Japonsko, zřejmě i Čína.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.