Pájo

Jaký je váš názor na „psychowalkmany“? Měl jste někdo možnost je alespoň vyzkoušet?

Sháním také nějaký odborný názor – článek, odkaz na webu (kromě těch firemních – http://www.ga­laxy.cz/). Díky.

Nejlepší odpověď
annas

Lékařský posudek a něco k tomu najdete v odkazu. Třeba zjistíte víc.

http://www.ja­kaproc.cz/Stran­ky/psychoro.html

Další odpovědi
Deli

Myslím, že kdyby to byl takový zázrak, jak inzerují, tak se to používá na školách a jsme někde úplně jinde, protože všichni by hravě studovali, s psychovalkmanem by jezdili třeba lesem na kole a měli by báječné výsledky.
Neměla jsem možnost to vyzkoušet a ani nechci. Než abych v autě poslouchala třeba kazetu s němčinou, pustím si rádio a věnuji se jízdě. K němčině si pak sednu v klidu večer a za půl hodinky se toho naučím víc, než za celý den v autě. A ještě mě z toho nebolí hlava. Jsem prostě zastáncem klasického učení s knihou, tužkou a papírem.

Takže – myslím, že to je jen tahačka na kačky, ale mohou být i lidi, kterým to pomůže.

Drap

Jednou jsem měl podobné zařízení zapůjčeno. Osobně si myslím, že mi to nic nepřineslo. Nedá se říct, ýe by to bylo nepříjemné, spíš mě to asi otravovalo. Myslím, že pro mne procházka do lesa má větší efekt