Kelt

Jaký je váš názor na projekt Svatba na první pohled?

Chtěl jsem se sice dívat na něco jiného, ale manželka, která tu celý den nebyla, si to pustila. Ale o to nejde. Jedním okem a uchem sleduji tento projekt. Principem je to, že odborníci se pokusí někomu najít partnera a za nějakou dobu vybraní jedinci mají vstoupit do manželství. Připomíná mi to film – Hodíme se k sobě, … ? No podle mne je to spíš kvůli sledovanosti. Lidi by se měli poznat, spolu chodit , bavit se a pod. Protože když se pak uvidí v den svatby a mají si říct ano, tak první dojem může vše změnit. Je to psané horkou jehlou , nebo šité. Nevím. A co vy? Jaký máte názor? Stejný, jiný? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Justin1

Nelíbí se mi to. Podle mě svatba má vycházet z lásky mezi mužem a ženou, ne jenom z teoretické předpovědi, že ti dva by se mohli k sobě hodit. Chybí ověření té předpovědi v praxi předtím, než se rozhodne o svatbě.

Další odpovědi
ten který je

Ani nevím že něco takového běží v televizi.Před­pokládám že se jedná o nějaké další reality show.Připadá mi,že v dnešní době lidé neumí mezi sebou jinak komunikovat a seznamovat se,než přes sociální sítě apod.Dříve se lidé seznamovali mimo jiné třeba v kavárnách,res­tauracích,taneč­ních zábavách atd.Dnes je ale situace jiná.Lidé se uzavřeli do takových svých bublin a není moc možností s někým navázat hovor.Před rokem 89 za mnou jezdil známý z NSR a byl udivený,jak cizí lidé navazují mezi sebou v restauracích hovor a seznamují se.Říkal,že to u nich tak není a lidé mezi sebou moc nekomunikují.Líbilo se mu zde.Dnes už je to jak u nich tehdá.Proto možná vznikají i tyto televizní show.Není to moc veselé.

Drap

Můj názor je, že tvoje pochopení pořadu je špatné. Prvně jsou oddáni a teprve potom se spolu učí žít. Jinak to nechci hodnotit. Trapné, nízké , ubohé, stejně jako většina podobných pořadů, které jsou jako by z reality.

Kepler

Tak jako tak jde vždy o sázku do loterie, ale tím, že se partneři déle znají, zvyšuje se pravděpodobnost výhry. Na první pohled muž pozná jen to, jestli se mu vzhledově líbí, má dostatečně velké kozy, jak je inteligentní apod. I to je důležité, ale ne rozhodující. Mně osobně se takové reality show nelíbí, je to blbost.

alik360

Podle mě je to jen kvůli sledovanosti amerického seriálu Love Is Blind, kterým se “inspiroval”.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kelt

Pro Drap: To že jsem se nerozepisoval, neznamená, že mi ušla podstata. Ale když se vezmou a zkouší spolu žít, tak když jim to nevyjde, tak se rozejdou, rozvedou. Ale může je to poznamenat na celý život. Pokud by spolu chodili, tak by se lépe poznali. Ono to není jako zkušební doba v novém zaměstnání, i když dnes se všechno takto bere. Chceš – tak si vezmi, nechceš, běž vedle.

alik360

Podle mého to jenom fejk a oni se dopravdy nevezmou.