Lucillik

Jaký je Váš názor na počítačovou gramotnost v ČR – dotazník – pomoc při zpracovávání diplomové práce.

Dobrý den,

jsem studentkou Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze obor Informatika a píši diplomovou práci na téma Statistická analýza počítačové gramotnosti. Chtěla bych vás požádat o vyplnění dotazníku. Dotazník je anonymní a údaje, které vyplníte budou použity pouze pro účely diplomové práce.

Zde je odkaz na dotazník: https://docs.go­ogle.com/spre­adsheet/viewfor­m?formkey=dEhiZ­HVhNkViY0hhbDRLdmlk­RW1ETlE6MQ

Děkuji všem za pomoc a vyplnění dotazníku!!

Nejlepší odpověď
Terryle

hotovo… ať se diplomka povede! :o)

Další odpovědi
Sůwa

Tak jsem ti to vyplnila, naštěstí je dotazník anonymní, tak tu nebudu za blba, ale vyplňovala jsem poctivě. Snad ti to pomůže. Sůwa

lexx

Odesláno, hotovo. Mnoho zdaru ve studiu a v lepších (?) časech.

Nikkol

je to tam 🙂

Drap

splněno, přeji mnoho úspěchů

MacChill

Zajímavý dotazník, též přeji hodně zdaru

fablen

dobré otázky, také vyplněno, odesláno

pokazdejinak

odesláno :)

a dáte nám sem potom nějaké závěry? protože to byly hodně zajímavé otázky :) ať se daří