Mili @

Jaký je váš názor na plastické operace?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud nekomu zvysi sebevedomi,na­pr,korekce nosu nebo poprsi,nebo odstrani jizvy po urazu,tak proc ne,to je vec kazdeho,jen by se to nemelo prehanet.Vyplnovani vrasek je podle me nesmysl,vzdyt vrasky prece k zivotu patri,ne?

Další odpovědi
Miroslavst

Je plastika ze zdravotních a estetických důvodů.
Že si někdo nechá opravit jizvu nebo jiné postižení bych řekl je normál, ale pokud si chce někdo zvětšit-zmenšit prsa, břicho a já nevím co ještě, to už neberu.
Každý člověk je takový jaký je. Vždy se najde někdo, komu se ten dotyčný líbí takový jaký je, tak proč se má dívat na něco upravovaného?
A pokud to např. druhému z partnerů vadí, je zde na pováženou jak a co zamýšlí-že?

nnn1

Pokud nejde o plastiku, aby člověk zlepšil svůj zevnějšek po nějaké nehodě, tak mi to přijde zbytečné – pokud si někdo dává udělat plastiku kvůli partnerovi/par­tnerce, tak nemůže mít jistotu, že si za nějakou dobu nenajde někoho hezčího – a nejspíš i mladšího -a chtěl s ním/ní žít až do smrti, tak ta plastika nebude na nic, a spíž si to bude vyčítat

kropitko

NÁZOR

led

Keď treba, plastika pomôže.
Ale plastika, ktorá má omladiť 100 ročnú ženu na 20 ročnú devu… no, fuj! Možno by v takom prípade pomohla skôr plastika rozumu. 🙂

myšpulín

Nic proti nim nemám, když to člověku pomůže, tak jedině dobře.
Ale jinak, jací jsme, takoví jsme, tak proč plastickou operaci.

vecernice

Vcelku kladný,ale nesmí to být moc křečovité,takové vyumělkované ,čehož si hned všimnu.Někomu to pomůže a někomu naopak uškodí,když se to přežene.Většinou jsem pro přirozenost,ale proč si trochu nepomoct,když něco příroda trochu pokazila.

Martina S.

Souhlasím třeba s liposukcí, nebo zmenšení nosu, ale úpravy prsou se mě nelíbí. Co znám muže tak se jim líbí nejvíce prsa do velikosti 2. Tak nevím proč každá musí mít čtyřky a asi je to dost záběr na záda. Mám malá prsa, ale na zvětšení bych nikdy nešla.

Vercule

No, takto… zbytečné plastiky nepodporuju, ale neodsuzuju. Je to každého věc. Já mám za sebou operaci HV a jsem teď třeba mnohem víc spokojená :) Je to taky ale i tím, že jsem si zvolila profíka z https://www.ab­clinic.com/. Už na konzultaci super. Vše jsme si řekli a výsledek je super. Jsem nadšená a cítím se líp.

Polaskova44

Třeba pro takové ty „zbytečné“ plastické operace, kdy se někdo nechává upravovat do aleluja jen tak z rozmaru moc pochopení nemám. Jsem spíš zastánkyně toho, že by se mělo k plastice uchylovat pouze pokud má člověk se svým tělem opravdu nějaký problém, který ovlivňuje kvalitu jeho života. Dobrý příklad je třeba moje kamarádka, ta teď nedávno šla sem na labioplastiku