Avatar uživatele
Mili @

Jaký je váš názor na plastické operace?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Pokud nekomu zvysi sebevedomi,na­pr,korekce nosu nebo poprsi,nebo odstrani jizvy po urazu,tak proc ne,to je vec kazdeho,jen by se to nemelo prehanet.Vyplnovani vrasek je podle me nesmysl,vzdyt vrasky prece k zivotu patri,ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Je plastika ze zdravotních a estetických důvodů.
Že si někdo nechá opravit jizvu nebo jiné postižení bych řekl je normál, ale pokud si chce někdo zvětšit-zmenšit prsa, břicho a já nevím co ještě, to už neberu.
Každý člověk je takový jaký je. Vždy se najde někdo, komu se ten dotyčný líbí takový jaký je, tak proč se má dívat na něco upravovaného?
A pokud to např. druhému z partnerů vadí, je zde na pováženou jak a co zamýšlí-že?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nnn1

Pokud nejde o plastiku, aby člověk zlepšil svůj zevnějšek po nějaké nehodě, tak mi to přijde zbytečné – pokud si někdo dává udělat plastiku kvůli partnerovi/par­tnerce, tak nemůže mít jistotu, že si za nějakou dobu nenajde někoho hezčího – a nejspíš i mladšího -a chtěl s ním/ní žít až do smrti, tak ta plastika nebude na nic, a spíž si to bude vyčítat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

NÁZOR

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Keď treba, plastika pomôže.
Ale plastika, ktorá má omladiť 100 ročnú ženu na 20 ročnú devu… no, fuj! Možno by v takom prípade pomohla skôr plastika rozumu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Nic proti nim nemám, když to člověku pomůže, tak jedině dobře.
Ale jinak, jací jsme, takoví jsme, tak proč plastickou operaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Vcelku kladný,ale nesmí to být moc křečovité,takové vyumělkované ,čehož si hned všimnu.Někomu to pomůže a někomu naopak uškodí,když se to přežene.Většinou jsem pro přirozenost,ale proč si trochu nepomoct,když něco příroda trochu pokazila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Souhlasím třeba s liposukcí, nebo zmenšení nosu, ale úpravy prsou se mě nelíbí. Co znám muže tak se jim líbí nejvíce prsa do velikosti 2. Tak nevím proč každá musí mít čtyřky a asi je to dost záběr na záda. Mám malá prsa, ale na zvětšení bych nikdy nešla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

No, takto… zbytečné plastiky nepodporuju, ale neodsuzuju. Je to každého věc. Já mám za sebou operaci HV a jsem teď třeba mnohem víc spokojená :) Je to taky ale i tím, že jsem si zvolila profíka z https://www.ab­clinic.com/. Už na konzultaci super. Vše jsme si řekli a výsledek je super. Jsem nadšená a cítím se líp.

Avatar uživatele
Polaskova44

Třeba pro takové ty „zbytečné“ plastické operace, kdy se někdo nechává upravovat do aleluja jen tak z rozmaru moc pochopení nemám. Jsem spíš zastánkyně toho, že by se mělo k plastice uchylovat pouze pokud má člověk se svým tělem opravdu nějaký problém, který ovlivňuje kvalitu jeho života. Dobrý příklad je třeba moje kamarádka, ta teď nedávno šla sem na labioplastiku

Nový příspěvek