Georgo2010

Jaký je Váš názor na ostříhané vlasy u mužů strojkem bez nástavce?

Nejlepší odpověď
anonym

Fandim tomu. Jsem strasne vsimava a hned me , ale podle okoli vim , ze nejenom me hned napadne , kdyz vidim , jak chlap ma kouty az k puli hlavy a honi to tam ze zadu ( Vit Barta ) 🙂 , nebo do stran … stejne to kazdy vidi a je to jeste horsi. A nebo nekdo ma par chlupu a jeste si je barvi na meliry .. , tak to je smrtelna kombinace . A jeste tupiruje … , no , uvidime , kdo z vas me uz nebude paleckovat. 🙂 Pryc s vlasy ( tedy : zbytkami vlasu ) , pak budete teprve sexy.

  • iv-

Další odpovědi
hanulka11

to je každého věc ,co si na hlavě udělá

arygnoc

za mých mladých čas dohola osříhaný člověk byl buď propuštěněc z kriminálu nebo měl vši.
Ostřihání dohola byl znak potupy.

Ale dnes je jiná doba.

I tak se mi to nelíbí.
Doplňuji:
mimochodem ,dnes jsou zase „holé lebky“ trošku sprofanované právě ultrapravicovým hnutím.

také mi není sympatické.

led

Pokiaľ nemajú kockaté hlavy, teraz v lete je to len dobré. Teda u mladých.
U tých skôr narodených aj tak prevláda strata porastu 🙂 (Páni nič v zlom)

roxy52

Je to mnohem hezčí,než nějakej šílenej účes.A taky asi rozhodně pohodlnější.A ještě ušetří za hřeben a místo šamponu stačí obyčejné mýdlo.

casey

souhlasim s arygnocem. pro -iv- palecek jsem dal.
Kdyz ma nekdo na hlave 5 chlupu trema radama, tak to je jina. Podivejte se treba na naseho pana prezidenta o kolik zkratil uces za poslednich 20 let. Ale u mladych lidi, kteri tyto problemy nemaji, je to vzlastni.

iceT

Mě se taky holá hlava líbí,pokud je hezky tvarovaná.Rozhodně je to sympatičtější než účes alá přehazovačka,což je vidno především u starších pánů(pánové prominou).Mladí dnes taky shazují vlasy třeba právě proto,že je už v mládí dostihl osud v podobě počínajících koutů nebo holého kolečka na temeni.
Někomu ovšem čelo až na záda sluší a toho zbytku vlasů se nevzdá(Hejma,Jan­da).Jiné osobnosti shodily vlasy kvůli roli,Yul Brynner tak rázem získal na exotičnosti a já si ho s vlasama nepředstavím,je­likož jsem ho nikdy s vlasama neviděla,a ten český herec,co ztvárnil v Ulici pana Bařinku,taky shodil vlasy kvůli roli a četla jsem,že mu už nikdy nenarostly.