marci1

Jaký je Váš názor na nové divadlo v Plzni? 🙂

http://www.li­dovky.cz/plzen­ske-divadlo-slavi-rok-kvuli-problemum-se-uz-rusila-i-predstaveni-1zz-/kultura.aspx?c=A150902­_095011_ln_kul­tura_ELE

Nejlepší odpověď
gecco

Mně se to docela líbí – http://im.novin­ky.cz/mynews/905/89050-top_foto1-sn7z4.jpg , ale, bohužel, znám to jen takhle z fotek, ještě jsem tam nebyl…
😉

Další odpovědi
nosahosa

Mně to nepřijde tak hrozný jak píše Jugar. Docela se mi i líbí. Akorát když jsem si koupil lístky do divadla tak tam měli nějaké problémy s jevištní technikou, teď už je to snad OK. :)

Tic tac

Mně se líbí. Byla jsem se třídou na exkurzi v Novém divadle a bylo to z venku a zevnitř docela PĚKNÝ

Štoura

Zvenku bych to v kontexu okolí (parkhaus, hypermarket) skousl, ale uvnitř je to betonová hrůza a utrpení. Když jdu na divadelní představení, čekám této kultuře adekvátní „stánek“, Nové divadlo v Plzni se hodí tak pro boxerský ring ! Kdo tuhle hrůzu navrhl a schválil? Totálně špatně vyhozené peníze. I ten bývalý Dům hrůzi u Radbuzi byl kulturnějším prostředím než tento hnus !!!

anonym

Hrůza a děs,každý den okolo něj projíždím cestou do práce a z5.
Miliony vyhozený zbytečně a ještě rto vypadá jak evropskej kýč roku!!!

gagaga

zbytecne vyhozene penize ( financovano z fondu Evr. Unie )
Jsem z Plzne a urcite bych vedela o jinych, potrebnejsich vecech , nez treti divadlo v Plzni ..

  • iv-

marci1

Souhlasím.

anonym

Nechápu,jak se tohle někomu může líbit.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G27q-l9L57I