Zulda08

Jaký je Váš názor na nafukovací čluny?

Ahojte Vodáci! :) co říkáte na nafukovací čluny od značky Intex? Jsou kvalitní? :)

Nejlepší odpověď
gecco

Proč se ptáš vodáků???
😁
Čluny Intex nemají s vodáctvím nic společného – i když se někteří prodejci pokoušejí tvrdit opak.

Další odpovědi
Corfe

Pokud nafukovací člun na řeku, tak nějaký raft, popřípadě některou z těch nových nafukovacích kánoí (pálava, baraka aj.).
Intex opravdu ne.

anonym

Nejlepší je člun vypalovaný… (Kterýžto se osvědčil přes 87 000 let z 200 000 let existence lidí.)

ReHu

Jakou vodu s ním plánujete jezdit?

lexx

Imitace jak nafukovací ženská…

sanskrybastr

Jeden nafukovací člun od Intexu doma mám, vybral jsem si ho podle recenzí, které mají tady https://www.cluny-nafukovaci.cz/ Osobně bych se v něm ale na řeku jen tak nevydal. Ideální je spíš někam na jezero nebo třeba na moře. Já ho zrovna letos zkoušel na jezeře a bylo to super.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Habušenka

Čluny od značky intex jsou hodně prodávané, takže si myslím, že jsou kvalitní a taky za dobrou cenu, jinak by se asi neprodávaly….