Bobra

Jaký je váš názor na ,,mimozemštˇany"?

Zajímalo by mě jaký je váš názor na mimozemštˇany (nebo jestli chcete Ufony)
Např. Podle mě vzhledem k tomu kolik existuje ve vesmíru hvězd,planet atd.-nevim přesný počet ale vim že je jich hodně :)-někde asi existuje jiná sluneční soustava kde má nějaká planeta stejně výhodné postavení jako ta naše-A tam žije mimozemský život… :)
Doplňuji:
lahny : taky zajímavá myšlenka :) bohuzel nemuzu dávat body za užitečné odpovědi jelikož už jsem svuj limit přečerpala…

Nejlepší odpověď
Damiana

Tak to já spíš věřím!
Nechce se mi totiž věřit, že by v něčem nekonečném existovala forma života jen na Zemi.
Možná teď, kdesi na jiné planetě – kde o nás neví- někdo rozebírá něco podobného…:-)

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=UFO&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
www

Mohou ani nemusejí být a je mně to doopravdy jedno.
Logicky, pokud je vesmír skutečně nekonečný a dodnes pro člověka neznámý a neprozkoumaný, proč by neměly, nebo nemohly existovat jiné civilizace?

annas

Chcete-li se dovědět véc, podívejte se do odkazu. Několik stránek odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=mimozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9&sa=Vyh­ledat

terry

já jsem na tom stejně jako Damiana a WWW.

anonym

Při nepředstavitelné rozloze vesmíru by mi připadalo hodně sebestředné se domnívat, že jsme v něm jediná existující civilizace. Neustále probíhá průzkum planet, kde se nějaká forma života může vyskytovat.
Beru to prostě tak – co si nemohu ani potvrdit, ani zavrhnout, to je pravděpodobné.

Drap

Názor mám kladný, Já si nevšímám a nevyhledávam je, tak púředpokládám že oni mě to stejně oplatí.

anonym

Já se na to dívám zase z jiné stránky.
Co když to jsou lidé z budoucnosti a létají nás pozorovat.Třeba se v budoucnosti někomu podařilo sestrojit stroj času a nyní nás pozorují ať již ze studijních důvodů nebo třeba lidstvo v budoucnosti udělalo nějakou chybu a oni se snaží najít dobu kdy ta chyba nastala.Nebo je v budoucnosti lidstvo už tak zdegenerované a oni se dívají, jak jsme vypadali.
Také jsem četl (ale nevím zdali je to pravda), že Američané dělají pokusy na lidech a zkoušejí aby nemusela do zkoumání vesmíru letět celá lidská schránka, tak amputují některé části těla a nebo se snaží vyvinout jinou lidskou bytost s jinými schopnostmi.A toto se jim v budoucnu třeba vymklo z rukou a UFOUNI jsou právě tito zdegenerovaní lidé.
Zkuste se na to podívat i z této stránky a nepřemýšlet o mimozemských civilizacích.

michael69

Určitě existuje život i jinde.Při té nesmírné přírodní rozmanitosti je těžko uvěřitelné,že bychom byli ve vesmíru sami. Akorát si myslím,že to setkání možná bude problematičtější než je běžné v ufopředstavách,pro­tože budou zřejmě velké rozdíly ve složení atmosféry kde který život bude žít.Bude také rozdílná velikost planety a tím odlišná gravitace,jiné požadavky na světlo podle velikosti a svítivosti hvězdy té které planetární soustavy atd.atd.

Jikra

Jsou dávno mezi náma.Nevidíte co se kolem nás děje? To přece nemůže být dílo lidí!

hawranek

Kladný. Kdybysme byli v celém tom obrovském prostoru jediní, byla by to kurnik náhoda. Před pár lety mě velmi zaujaly výpočty pomocí Drakeovy rovnice, které i při „pesimistických“ vyhlídkách odhadují, že tady prostě nějaký jiný civilizace být musí (obecně se jich odhaduje několik milionů ale s tím, že můžou být od sebe vzdáleny stovky světelných let). Každopádně se těším až vynalezneme warp pohon nebo něco, čím se rychle dostaneme na neuvěřitelné vzdálenosti 😁

briketka10

to nemyslíte vážně, kdyby tu byli tak už tady dávno nejsme a na takové nesmysly já tedy vůbec nevěřím, talíře ufoni atd. bláboly !!

hanulka11

Na nic takového nevěřím.

štamgast

Nevěřím na to.

suaeda

Ztotožňuji se s názorem, který již dříve vyslovila nějaká známá osobnost.
Na tak veliký prostor (vesmír) přeci nemůžeme být sami.
Ale jak zde bylo již vtipně poznamenáno, nevyhledávám je. Sci-fi filmy a knihy beru jako hezké výpravné pohádky. Pokud za něco stojí a není to odpad.