Avatar uživatele
Bobra

Jaký je váš názor na ,,mimozemštˇany"?

Zajímalo by mě jaký je váš názor na mimozemštˇany (nebo jestli chcete Ufony)
Např. Podle mě vzhledem k tomu kolik existuje ve vesmíru hvězd,planet atd.-nevim přesný počet ale vim že je jich hodně :)-někde asi existuje jiná sluneční soustava kde má nějaká planeta stejně výhodné postavení jako ta naše-A tam žije mimozemský život… :)
Doplňuji:
lahny : taky zajímavá myšlenka :) bohuzel nemuzu dávat body za užitečné odpovědi jelikož už jsem svuj limit přečerpala…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Bobra

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, VampGirl, suaeda, otaznik007, akvidzerp před 4437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Tak to já spíš věřím!
Nechce se mi totiž věřit, že by v něčem nekonečném existovala forma života jen na Zemi.
Možná teď, kdesi na jiné planetě – kde o nás neví- někdo rozebírá něco podobného…:-)

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=UFO&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Mohou ani nemusejí být a je mně to doopravdy jedno.
Logicky, pokud je vesmír skutečně nekonečný a dodnes pro člověka neznámý a neprozkoumaný, proč by neměly, nebo nemohly existovat jiné civilizace?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Chcete-li se dovědět véc, podívejte se do odkazu. Několik stránek odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=mimozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

já jsem na tom stejně jako Damiana a WWW.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Při nepředstavitelné rozloze vesmíru by mi připadalo hodně sebestředné se domnívat, že jsme v něm jediná existující civilizace. Neustále probíhá průzkum planet, kde se nějaká forma života může vyskytovat.
Beru to prostě tak – co si nemohu ani potvrdit, ani zavrhnout, to je pravděpodobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Názor mám kladný, Já si nevšímám a nevyhledávam je, tak púředpokládám že oni mě to stejně oplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já se na to dívám zase z jiné stránky.
Co když to jsou lidé z budoucnosti a létají nás pozorovat.Třeba se v budoucnosti někomu podařilo sestrojit stroj času a nyní nás pozorují ať již ze studijních důvodů nebo třeba lidstvo v budoucnosti udělalo nějakou chybu a oni se snaží najít dobu kdy ta chyba nastala.Nebo je v budoucnosti lidstvo už tak zdegenerované a oni se dívají, jak jsme vypadali.
Také jsem četl (ale nevím zdali je to pravda), že Američané dělají pokusy na lidech a zkoušejí aby nemusela do zkoumání vesmíru letět celá lidská schránka, tak amputují některé části těla a nebo se snaží vyvinout jinou lidskou bytost s jinými schopnostmi.A toto se jim v budoucnu třeba vymklo z rukou a UFOUNI jsou právě tito zdegenerovaní lidé.
Zkuste se na to podívat i z této stránky a nepřemýšlet o mimozemských civilizacích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Určitě existuje život i jinde.Při té nesmírné přírodní rozmanitosti je těžko uvěřitelné,že bychom byli ve vesmíru sami. Akorát si myslím,že to setkání možná bude problematičtější než je běžné v ufopředstavách,pro­tože budou zřejmě velké rozdíly ve složení atmosféry kde který život bude žít.Bude také rozdílná velikost planety a tím odlišná gravitace,jiné požadavky na světlo podle velikosti a svítivosti hvězdy té které planetární soustavy atd.atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Jsou dávno mezi náma.Nevidíte co se kolem nás děje? To přece nemůže být dílo lidí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hawranek

Kladný. Kdybysme byli v celém tom obrovském prostoru jediní, byla by to kurnik náhoda. Před pár lety mě velmi zaujaly výpočty pomocí Drakeovy rovnice, které i při „pesimistických“ vyhlídkách odhadují, že tady prostě nějaký jiný civilizace být musí (obecně se jich odhaduje několik milionů ale s tím, že můžou být od sebe vzdáleny stovky světelných let). Každopádně se těším až vynalezneme warp pohon nebo něco, čím se rychle dostaneme na neuvěřitelné vzdálenosti 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to nemyslíte vážně, kdyby tu byli tak už tady dávno nejsme a na takové nesmysly já tedy vůbec nevěřím, talíře ufoni atd. bláboly !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Na nic takového nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Nevěřím na to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ztotožňuji se s názorem, který již dříve vyslovila nějaká známá osobnost.
Na tak veliký prostor (vesmír) přeci nemůžeme být sami.
Ale jak zde bylo již vtipně poznamenáno, nevyhledávám je. Sci-fi filmy a knihy beru jako hezké výpravné pohádky. Pokud za něco stojí a není to odpad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek