Pajus89

Jaký je váš názor na konflikt v Lybii, na Kaddafího atd.???

vlastně na všechno, co se kolem toho v současnosti odehrává

Nejlepší odpověď
led

moja posledná odpoveď k tejto téme.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-obycejny-clovek-zazalovat-nato-u-haagskeho-tribunalu

Další odpovědi
Drap

Vadí mi, že žiji ve státě, který jako člen NATO se zůčastňuje a podporuje něco takového. Jde pouze o agresi a o ovládnutí ropných nalezišť. Lituji libyjce až na ně dopadne celá svoboda západní demokracie.

jendahun

Hnusná agrese a vměšování se do vnitřních záležitostí jiného státu.Jediný cíl – přerozdělení vlivu mocností na trh s ropou(a to prý velmi kvalitní),také arabská obdoba socialismu byla mnoha zemím s dravým kapitalismem,trnem v oku,osinou v řiti a pod..
Bez podpory z vnějšku,by si ti ubožáci povstalci ani neprdli.Bojím se,aby se tam neusídlil arabský extremismus.V této záležitosti jenom oceňuji postoj Číny a Ruska,že si zachovali chladnou hlavu.

gnosis

ropa. je smutne, ze muze nato legalne zabijet civilisty jak se mu zamane, kdekoli na svete, a verejnosti staci hloupoucka zaminka, aby to „spapala i s navijakem a jako prilohu si dala casopis udice“.