JackkcaJ

Jaký je váš názor na KLDR

KLDR-Korejská Lidově Demokratická Republika-Severní Korea byla okupována Sovětským svazem nyní podním je. V této zemi se hodně trpí hladomory a vláda porušuje osobní práva. Mezi KLDR a Korejskou Republikou je tzv. Demilitarizovaná zóna je to nestřeženější státní hranice.

Nejlepší odpověď
tom004

Těžko posuzovat.Nikdy jsem tam nebyl,a ne vše co je v médiích,je natolik objektivní,aby se dalo poznat jaká je skutečnost.

Další odpovědi
Jikra

A co chceš slyšet no holt diktatura jak řemen.Všemi milovaný vůdce stěží nakrmí jednu z největších armád světa aby mu to tam udržela no a holt na oddané(poddané)sou­druhy už nezbývá rýže.Dokud tam bude takový zřízení jaký tam je tak do tý doby tam budou padat na hubu a žrát kořínky protože koupit nemají za co a zadara jim nikdo nic nedá.

Drap

Celou koreu se snažili ovladnout francouzi poté tam několik let /dá se říct neúspěšně / bojovali američané. My to tady asi nemůžeme dost dobře posoudit, protože jsem přesvědčen, že informace které dostáváme jsou značně zkreslené.