Floosi00

jaký je Váš názor na Green day?

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrá skupina.

Další odpovědi
quentos

dělaj to dobře a na nic si nehrajou.

ten který je

Je to takový neopunk.Punk moc nemusím a když už, tak raději ten syrový jako Sex Pistols,Ramones,Stran­glers…Green Day jsou pro mne takové mýdlové bublinky.;-)Promin.:-)

_Lucka_

Jsou fakt úžasní..!! Uvítala bych je ještě jednou v ČR.. ;))

mokador

fajne

Kopta

Moc od nich neznám, ale nosím rád tričko „Green Day – American Idiot“. Každopádně je mám rád, ale někteří (rockový a punkový) zatvrdilci (např.: moji kámoši) jsou opačného názoru – podle nich je toto ostuda punku = to neni PUNK