Avatar uživatele
anonym

Jaký je váš názor na firewall

Je potřebný?Měla jsem v ještě v xp comodo.. mám ho do win7 nainstalovat zpět?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

V počítači s win 7 mám jak Comodo tak Microsoft Security Esentials. Takto mi to doporučila firma od které mám sestavený počítač a i něktří mí známí. AVG placené nechám dokončit licenci a již platit nebudu.
Penízky věnuji na něco jiného.
AVG jsem ze strého počítače již nepřeinstalovával.
Doplňuji:
Je třeba číst pozorně. Píši že AVG jsem ze starého počítače již nepřeinstalovával. Takže zajisté mluvím o novém počítači.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Samozřejmě firewall je v PC potřebný, chrání PC proti napadení.

Pro Mosoj:
Rozumím tomu tak, že máte v PC nainstalovaných více antivirů a že vám to poradili ve firmě kde vám PC stavěli? Tak od této firmy bych si určitě PC postavit nenechal. Je to nesmysl
!!! V JEDNOM PC MÁ BÝT NAINSTALOVÁN POUZE JEDEN ANTIVIR !!! jinak mezi sebou mohou kolidovat nehledě na to, že to silně zpomaluje PC. Antivir si bere dost velkou část výkonu.
Doplňuji:
casey:
samozřejmě ale mosoj píše, že má MS Esentials zároveň s dobíhající licencí na AVG.
MS Esentials má v sobě již zabudovaná i firewall tak si myslím že ani ten Comodo není potřeba.

Upravil/a: Hykam

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Ackoli se firewall v win7 oproti xp vylepsil, stejne je doporuceno pouzivat vlastni. Tez pouzivam comodo v praci, doma i na ntb: Je zdarma v cestine a spokojenost.

Hykam – nejedna se o 2 firewally. Comodo je firewall a microsoft security esential je antivir.Tez gratis. Ja osobne pouzivam kombinaci comodo a avast. Ale je to celkem jedno. Z placenych veci bych si vybral balik symantec internet security. Pouzivat 2 antiviry, nebo firewally je skutecne nesmysl a kontraproduktivni. Jednou jsem na nejakem skoleni PC skoleni slysel prirovnani, ze je to stejne jako bychom si objednali 2 bezpecnostni agentury na ostrahu domu, kteri by o sobe navzajem nevedeli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Hykam. ta firma to asi umí.
Potvrdil mi to můj spolužák, který dělal infarmatiku pro ministerstvo obrany a poté až dosud pro jednu izraelskou softwarovou firmu celosvětového působení.

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hykam

Jo je to vaše přesvědčení, mne kdyby toto řekli, tak od nich požaduji zpět peníze pokud bych zaplatil nějakou zálohu a PC si nechal postavit od někoho jiného.
Je to ta největší hloupost mít nainstalováno několik antivirů, silně to zpomaluje počítač a může i zamrzat.

před 4674 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek