Mika47

Jaký je váš názor na film Hranice zlomu?

Doplňuji:
Annas: ano díky, ale chtěla bych v té úvaze napsat názor i jiných lidí, abych to mohla se svým porovnat… třeba napsat, že ten a ten so myslí to a to, ale můj názor je takový, že… blablabla.. chápete? :D

Nejlepší odpověď
annas

ale, ale … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zacit-psat-uvahu-o-filmu

Že by podobnost čístě náhodná? Vy budete psát úvahu, takže je třeba uvést, jak film vidíte vy, nikoliv my. Úvaha vyjadřuje způsob VAŠEHO myšlení, nikoliv někoho jiného.

Dopsala jsem vám, jak byste mohla úvahu o filmu začít, a pak už je třeba jen přemýšlet a psát …
Doplňuji:

Chci vám pomoct v tom, abyste si uvědomila, že nelze vždy spoléhat na někoho jiného. ale jen sama na sebe. Jde o váš pohled na film, na to, jak jste ho pochopila vy..

Nechápu, že vám vyučující dávájí slohové práce za DÚ. Jakou mají záruku, že pracujete samostatně?, Žádnou.. Za chlapce, který bydli vedle nás, vypracovává slohové práce maminkla. Je to medvědí služba, zatím mu to vychází, ale co dál …

Uvědomote si, že jste ve škole. Dostanete stejné téma . Od koho zjistíe, jaký má názor na film? Musíte vzpomínat, zda jste někde něco o filmu, knize atd. slyšela, učila se ve škole… jinak je to jen a jen váš pohled …

Další diskuse

Další odpovědi
Andělé

Miluji tento film,patří mezi mé nejoblíbenější. Je to romantický,ale hl.dramatický film z chudé Afriky,plný humanismu,lásky,ale i bolesti,lhos­tejnosti a krutosti. Ukázky zubožených,umí­rajících lidí,hl.dětí mě vždy rozbrečí. Nejemotivněji na mě působí ukázka mrtvé maminky držící dítě v náruči.
Clive Owen na mě svým hereckým výkonem a charismem silně zapůsobil.
Viděla jsem ho několikrát,ale vždy stále stejně emotivně…:)
Doplňuji:
Ahááá,takže jde o úkol.:(
Našimi názory se nic nenaučíte. A úvaha je přeci jen a jen Váš úhel pohledu…:(

annas

Ad Mika47. Zkuste jako první vložit své názory na film, někdo se k nim vyjádří.:-))

Andělé

Milka47: ale no tááák…v úvaze se názory a myšlenky jiných nepíší,ale pouze Vaše a to Vy jistě víte…:(

gagaga

Milko, ja ty nase 2 tady necestinarky podeziram, ze ony si vubec nevedi s tim ukolem rady !
jinak by normalne nedelaly zagorky a pekne dopodrobna by vam to popsaly !
:p

  • iv-

Andělé

ááá,–iv- .....milka to prý chce pouze s námi porovnat…,ale my to furt nechápeme…no já si myslím tohle,Annas tamto a Vy táááámdleto.
Táák a už může milka porovnávat…:))

gagaga

:p
a to jsme z miky jeste my dve udelaly milku !
chudak holka .. ta si bude myslet ze vlezla mezi blazny …
i kdyz …
:)

  • iv-

Andělé

:o
jéjdá ajoo,ani jsem si nevšimla…moc se mika47 omlouvám,jaký jsem to trdlo.:o
Jo mika 47 …s blázny si nic nezačínej…:))

gagaga

:)
ale andele..ja uz jsme vam to tu jednou psala :
my jedine dve jme tady normalni, protoze my o sobe vime, ze jsme blazni :)
🙂

Andělé

:D))
…no a není nám takhle nejlíp? :))
:)))