Avatar uživatele
MirKop

Jaký je váš názor na audio knihy?

Ráda bych si tu knihu přečetla, ale nemám se k ní jak dostat, tak si ji poslechnu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Veskrze kladný – umožňují ´číst´ i lidem nějak postiženým – třeba poškozením zraku, nedostatkem času, neochotou se zabývat písmenky…
😉
Jo, je lepší si knihu poslechnout, než ji vůec neznat.
Osobně dávám přednost čtení, protože nabízí větší prostor fantazii – ale mám i ´pár´ audioknih, poslouchám je třeba, když řídím (to se blbě čte)…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Není nad to otevřít klasickou knihu. V současné době hledám jednu knihu která zatím není ani v antikvariátech­.Kdyby se někde objevila jako audio kniha,pak bych si jí zakoupil i na poslech.Audio knihy můžou být dobré i v situaci,kdy přestává sloužit zrak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Tak ako píšu aj gecco a ten,který je, sú chvíle, keď čítať nemôžte, vtedy pomáha počúvanie daného textu.
Nemyslím tým len beletriu, ale napríklad servisný manuál si najprv prečítate a potom pri oprave už nepozeráte návod, ale ho počúvate spôsobom ´krok za krokom´. Sú programy, ktoré dokážu konverziu z písaného textu na audio, vlastne vám daný text prečítajú. Osvedčilo sa mi to aj v praxi, ruky i oči sa môžu venovať práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wnaty

Já jsem pro. Stíhám tak dělat víc věcí najednou.. poslouchám knihu a mezitím třeba uvařím oběd, nebo kreslím. Navíc je to dobré například pro zrakově postižené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek