jugurtik

Jaký je váš názor na anime? Které je podle vás nejlepší (nebo alespoň koukatelné),kromě Naruta?

Váš názor na anime…?

Nejlepší odpověď
Mattes99CZ

Když jsem byl menší tak jsem se hodně díval na Naruta, a můj názor na Anime je: Anime pochopí jen někteří jedinci a odhalí umění co se v něm skrývá.. můj názor..

Další odpovědi
Irisa

Mám anime ráda a nechápu, za co ho hrozně odsuzujou
Vždyť seriál jako seriál, ne? :)
Ale pravdou je, že radši si přečtu mangu… samotný seriál má plno fillerů a nemusí se úplně řídit předlohou… zde se to stává komerční záležitostí a přestávám si příběh užívat…
Asi jako hrané filmy podle knížek nejsou tak dobré, jako knížky samotné… ale teď už porovnávám něco jinýho :D

Když už nějaký anime shlédnu… zalíbil se mi Death note, soul eater, Sword art online a tak podobně- ale koukla jsem na ně čistě z fanouškovství do mangy, která je vždy lepší :D
Doplňuji:
Taky si myslím, že lidi odsuzují dřív než poznají… třeba někteří si myslí, že anime je jenom hentai :D
Ale anime může mít všechny žánry stejně jako hrané seriály, stačí si vybrat :)

Nevíteto?

Moc jsem jich neviděla, ale bavil mě zápisník smrti a i celkem fullmetal alchemist.

RyuzakiKate

Nemám ráda ty, co si myslí, že to je pro děti. Ano, existují anime určené dětem, ale ty, ve kterých stříká krev na všechny strany asi ne… A pak zas ty přehnaný fanoušky, co znají třeba jen jedno anime a každýmu to cpou.. Zkrátka každej extrém je špatnej..
Tak Naruto mám ráda hodně, koukám od 14ti let, měla jsem velkou pauzu, ale teď mě to zas chytlo, protože jsem se dozvěděla, že na to kouká spolužák a hned máme úžasný společný téma. Osobně mám asi nejradši Higurashi no Naku Koro ni. Přesně vyhovuje mým požadavkům. No.. a přiznám se, jsem yaoistka^^ takže klasika Gravitation mě kdysi hodně dostala :) A třeba takový Green Green je strašná úchylárna a debilita, ale já ji mám svým způsobem hodně ráda. Pak Elfen Lied je povedený.. A kamarádka mi doporučila Vampire Knight, tak uvidím.. Pak Jigoku Shoujo není vůbec špatné.. Co se týče Death Note, tak od té doby, co .. ehm, nechci spoilerovat, ale každý asi bude vědět, co mám na mysli.. to stálo za prd a už se to jen natahovalo.
A nedávno jsem konečně koukla na Cestu do fantazie! Moc krásný, odporúčam!