Johnnisek

Jaký je váš názor na anime?

Nejlepší odpověď
Rokio

Mnoho anime se jeví jako kreslené pohádky pro děti. Přitom to tak není. Řada z nich je pro mládež a existují i anime pro dospělé.

Navíc obsahují spoustu rad do skutečného života. Mám na mysli různá motta, která se v nich objevují.

V Narutovi a ve One Piece je jich dost. V anime Bleach by se také nějaká našla.

Nevýhodou je skutečnost, že jsou hrozně dlouhá a obsahují filery, což jsou vycpávky, které nemají nic společného s dějem.

Další odpovědi
FlAsh_7

Nevadí mi to, ale není to můj vkus. Záleží mi na myšlence…