yorker

Jaký je váš názor na aktuální situaci v New Yorku?

„Nemocnice v New Yorku jsou zcela přeplněné. Před nemocnicemi zůstávají trvale přistaveny mrazírenské vozy k odvozu mrtvých. Ochromená je také tísňová linka 911. Centrum pro kontrolu nemocí se začíná klonit k tomu, aby si lidé venku zakrývali tváře a šili si roušky.“ CNN

Odpovědi
Mc Merkurion

… co chceš, amíci byli dycinky chytří a spasili svět, dělali si z toho srandu a teď se z to můžou potento …

Pepa25

To není citace CNN, to je blábol z Novinek …

Ametyst

CNN nepotřebujeme, aby nam rekli, co se děje v New Yorku. Všude, kde jsou starostové z krajní levice, to jde do haje. Nemusíme vlastně chodit ani do USA. Jinak na YT existuje výborný rozhovor Tuckera Carlsona se starostou NY de Blasiem. Ten se kroutí při odpovědích, aby nemusel přiznat svá pochybení.

elkon

Amerika mě nezajímá.

Edison

Maj co chtěli. Každý svého štěstí strůjcem…

Edison

… přesně proto je NUTNÉ uvádět zdroje takovýchto informací!!!