Margarita

Jaký je váš názor na 21.12.2012? Mám si začít kopat bunkr jak ti melounáři?

Doplňuji:
Ptám se pouze na váš názor ne že tomu věřím.

Nejlepší odpověď
johana 56

Nadělíme si pod stromeček už 20.12.Budou to opravdu veselé Vánoce,Ježíšek se určitě zastaví i na Štědrý den.

Další odpovědi
Elk

To už tady několikrát bylo! Je to blbost!!!

hanulka11

k čemu by vám byl? …když si myslíte že bude všemu konec

zde jsme na to odpovídali

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=+21.12.2012&sa=Vyh­ledat#1033

SajmonModer

Podle mě se nic nestane, začne jen nová doba, uvidíme sami jaká, ale každé století je nová doba. Žádný meteorit nebo tak nebude. MAx. něco se sluncem, tomu bych i věřil.

led

Nekopte nič.
Ak používate brýle, zadovážte si nové, aby ste ten „koniec sveta“ lepšie videli.

antík

Možná nastane obrovská zmněna,přímá volba presidenta :D

DomcaCZ

Já tomu věřím ale i když nebude tak dřív nebo později zníčíme sami

Lenjička

Vzpomínám si na Vánoce 1999. Všichni se hrozně báli v očekávání co příjde na Nový rok 2000 😁