mais 2

jaký je váš názor…?

jakým z těchto věcí dáváte přednost?

Odpovědi
anonym

notebook

marci1

notebook

Doplňuji:
Od každého přiměřené množství. Na notebooku si najdu co mě zajímá, nebo co si potřebuji zjistit. V TV sleduji hlavně dokumentární pořady. 🙂

Larissa

notebook

talka

notebook

Rabi7

notebook

Fyzik

dotykové obrazovce (tablet...)

Protože na tabletu provozuji zábavu. :)

Rocker

notebook

MirKop

notebook

ivzez

notebook

lota

notebook

anonym

Pro mne je naprosto nepochopitelný smysl dotazu – anketa je pak naprosto ´debilní´…
…„nemám rád moderní technologii“… – ale – jezdím autem, využívám elektřinu, používám počítač (i notes), telefonuju mobilem, fotím digitálem, koukám na TV…
Jak píšu – nemám rád moderní technologii …