Luke19

Jaký je Váš názor ?

je podle vás dobré, že se prskavky prodávají od 18-ti let?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Spíše ano

Osobně bych je neprodával vůbec. A ani nechápu, co mají prskavky společného s módou .

Další odpovědi
huxa

Ne

Doplňuji:
loni jsem se tomu smál… a teď se směji mé loňské naivitě, že jsem si myslel, že se to za rok zruší. U nás normálně Vietnamci prodávají petardy, které v pohodě utrhnou ruku, různé ty megy, … a prskavky budou dávat od 18let, něco takového, jako prskavky, k co si můžete akorát popálit prsty. prostě a jednoduše „maj úplně jinou mentalitu“

Bedy

Ne

Co vím, tak prskavky patří do nejnižší třídy a tam omezení věku není.

Petunia

Spíše ne

Stash

Ne

Marsyas

Ne

everest

Spíše ne

chachar1922

Ne

BANAN93

Ne

Doplňuji:
já si pamatuju na nejsilnější dělobuch co jsem kdy odpálil asi ve 12ti letech sme s kámošema sehnali takovej proutěnej košík vyztuženej sádrou s knotem, to byla mrda :D

a prsty máme všechny jen člověk nesmí bejt idiot

Beer4Real

Ano

pyrotechnika 3.stupně dětem nepatří

gnosis

Ne

myslim, ze je to hloupost. za chvili budeme mit na mikrovlnkach varovani „nesuste v mikrovlnne troube zvirata a deti“