Jaký je váš názor ?

Nevím,jestli vás to bude zajímat,ale třeba se někdo najde a napíše ten svůj!
Dnes se v práci stal incident,kdy jeden ze zaměstnanců pěstmi napadl manipulanta(ješ­těrkáře) jen proto,že na chvíli odložil paletu z materiálem na místě,kde pracoval do doby než převeze jinou paletu.Napadený vše nahlásil směnovému mistrovi,který informoval vedoucího.Vedoucí si zavolal postiženého k sobě do kanceláře a sdělil mu,že pokud „něco a někde nahlásí“,bude se muset rozloučit se zaměstnavatelem!

Jaký je váš názor a jak byste se zachovali ?!
Doplňuji:
Jen bych doplnil,že napadený je mladý,svobodný kluk a práce na černo se u nás v žádném případě nevede.

Nejlepší odpověď
ten který je

Vidím to tak,že ten agresor má možná kamarádské vztahy s tím vedoucím.Druhá možnost může být ta,že ten agresor pracuje třeba na černo,nebo je nějaký nepořádek na pracovišti a vedoucí se bojí případného vyšetřování.Nevím.

Další odpovědi
pusinka50

Když si to napadený nechal líbit, tak asi nemá „žaludek“ na to, aby agresorovi pohrozil, aby se od příště choval k němu velmi slušně nebo že si na něj počíhaj jeho kamarádi. Každopádně bych nenesla stížnost na vyšší místa, to by se napadenému v dnešní době nevyplatilo a byl by dohnán k odchodu z firmy, mám s tím své zkušenosti. Bohužel platí pravidlo „Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit“. Za ním čeká na jeho místo 10 dalších.

briketka10

vlítla bych tam bejt Tebou a bránila bych ho, když byl mladej, ale třeba to nešlo s takovým týpkem boxerským něco řešit..
já se vždy mladejch holek zastávala, protože se mnou v práci mávali tak vím jaký to je, anebo jsem jim aspoň radila nebo pomáhala..

Drap

Bohužel, tady každá rada drahá. Je to realita dnešního dne. Vzhledem k tomu, že ještěrkář je zřejmě člověk v letech, ne s vysokým vzděláním, tak v jeho zájmu asi bude lepší poslechnout, i když se mu to příčí, cítí se právem ukřivděn, a jeho osobnost dostala dost velkou ránu.
Vím, je to proti zdravému rozumu, proti logice, ale i ještěrkář potřebuje jíst, a starat se o děti.

redy

Napadený mu ji měl vrazit a bylo by.
Jakýpak cáky.

Reuef

podal bych trestni oznameni na oba
Doplňuji:
coz je nepresne – na toho kdo me napadl a i na toho kdo mi rekl ze kdyz to budu resit tak prijdu o misto

AndreiRanger

Njn co se dá dělat, kamarádi jsou všude a nevím, zda by mu nějaké právní řešení pomohlo – kolik z vás co to vidělo by šlo a řeklo ano bylo to tak a tak??

Všichni se bojej o svůj flek – typický český posraný prdýlky, tady budoi všichni psát já bych já bych, ale jak jde do tuhýho klid po pěšině… ( vlastní skušenost – nikdy se nespoléhej na druhé)

Jinak řešil bych to neformálním způsobem já a tři kamárádi…

MK44

Je-li na pracovišti bit, stejně si bude muset hledat jiné místo. Tak proč jen on a ne také agresor a ten kdo takové jednání kryje?

ten který je

A ten co ho napadl je kdo?

anonym

Normální,pracovitý dělník – montážník,bývalý boxer.

briketka10

no jo takový si nejvíc dovolujou na mladý a proč si ho nebránil có áchjo chudák kluk..

anonym

Nebyl jsem přímý účastník incidentu.což je škoda!

ten který je

Tak pokud ten montážník má rodinu,vedoucí možná nechce aby ten spor šel někam k PČR a snaží se aby se to vyřešilo domluvou.Možná to byl nějaký zkrat.Takhle na dálku se těžko orientuje.

anonym

Domluvou ano,to beru,ale hrozit vyhazovem je příliš!

ten který je

Souhlasím s Tebou,jen nevím co v tom může být.

anonym

Já také ne. Zítra na poradě budu chytřejší a obeznámen se situací!

ten který je

Dej vědět,v televizi dávaj stejně houno.;-)

anonym

OK!

briketka10

taky chci vědět jak to dopadlo to mě moc zajímá a má ten chudák nějakej šrám ??

anonym

Dopadlo to tak,že napadenému se omluvil jak viník celého incidentu,tak i vedoucí,který prý jednal z afektu. Napadený dostal 3 dny placeného volna,viník 3 měsíce bude bez prémii a tak si myslím,že až na bolest čelisti vše dopadlo dobře.

briketka10

tak spravedlnost ještě existuje huráá :DD