Jarek93

Jaký je váš názor?

Chtěl bych se zeptat jaký máte názor na tohle: ndávno jsem dostal 2 gumové náramky na ruku od nadace světluška a ptám se jestli to nebude vypadat blbě když na každé ruce budu mít jeden gumovej náramek,děkuji Jir­ka

Nejlepší odpověď
Alesh

A je vůbec k něčemu dobrý ho nosit? Ptám se proto, jestli jako jsi ho dostal za nějakou charitativní činnost, tak zas není přeci nutné se s tím „chlubit“, důležité je pomoct.

Další odpovědi
hanulka11

Ale to přeci záleží na tobě jak je budeš nosit, třeba i na noze, nikdo ti nemůže přeci radit . Vlastně může,...... ale ty si to udělej tak ,jak se to líbí tobě.

Drap

To je věc vkusu.Já nemám na ruce ani jeden, a taky žiju

Džuls

No mne by to nevadilo 🙂 Hlavne ich nos tak, ako chceš Ty a ako sa to páči Tebe. Na ostatných kašli 🙂